Rok 2024 se nese v duchu barev, proto jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu novou značku Klekks, která vyrábí prvotřídní barevné plédy. Dnes vám tuto značku představíme a ukážeme inspiraci, jak jednotlivý pléd vypadá v interiéru. Ať už máte radši vlněný pléd nebo bavlněný, tady si určitě vyberete.

barevná deka klekks

Život je příliš krátký na nudné deky

Připravte se na barevnou vzpruhu od německé značky Klekks. Jak sama tato značka tvrdí, deky a přehozy pro ně nejsou jen deky, ale plátno, na kterém se mohou barevně a kreativně vyřádit. Věří, že život je příliš krátký na nudné deky. Milují barvy a prostřednictvím svých produktů chtějí přinášet radost a hravost. Spolupracují s různými umělci, díky kterým se jedná o originální doplňky do domu. Na výběr mají opravdu nádherné barevné kombinace.

Přednosti plédů značky Klekks

  • Jsou vyrobené ze 100% přírodního materiálů
  • Výroba probíhá v rámci EU v Litvě
  • Spolupracují s umělci
  • Jedná se o prvotřídní kvalitu
  • Každý měsíc přichází s další limitovanou edicí

Vlněný pléd No. 2

modrý vlněný pléd

Oslnivá modrá a jednoduché kostky na 100% vlněném plédu zkrátka přitáhnou pozornost. Vynikne na sedačce nebo jako přehoz přes postel.

modrá vlněná deka
Z vašich domovů: 1. @carlaklang 2. @93squaremetters 3. @fraeuleinotten

Bavlněný pléd No. 5

bavlněný pléd klekks

Hravá kombinace červenérůžové a nádherný organický vzor během chvilky dodá v místnosti barvy. Tato barevná deka bude slušet jak klasickému skandinávskému stylu, tak i modernějším interiérům. Nebojte se barev a nechce je letos prozářit váš domov!

barevná deka
Z vašich domovů: 1. @farasarchive 2. @lou_bo_m 3. @farasarchive

Vlněný pléd No. 6

Zelený vlněný pléd

Na tyto zelené a fialové pruhy se budete těšit po každém dlouhém dni. 100% vlněný pléd vás zahřeje u filmu nebo u knížky a navíc bude i hezkým dekorativním prvkem, ať už ho jen složíte na područku nebo třeba přehodíte přes peřiny.

barevný zelený pléd
Z vašich domovů: 1. @mengmengliving 2. @thuismetmax 3. @thuismetmax

Vlněný pléd No. 7

béžový vlněný pléd

Co se stane, když se spojí umělci z Klekks a keramická ikona arrabbiata? Vznikne prvotřídní vlněný pléd se vzorem, který najdete i na keramických výrobcích z italské Puglie. Tento pléd si zamilují všichni, kdo mají rádi přírodní barvy a příliš neholdují odvážným kouskům. Přece jen ale díky svému vzoru tak trošku odvážný je.

béžová vlněná deka
Z vašich domovů: 1. @arrabbiata.arrabbiata 2. @apartment.living.jj

Vlněný pléd No. 11

červený vlněný pléd

Červená barva je letos ve světě bytového designu mezi barvami roku. Co takhle ji dodat v podobě plédu s hravým nápisem Amore? Láska je ve vzduchu pokaždé, když se do tohoto vlněného plédu zachumláte. Nevěříte? Díky nápisu vynikne převážně rozložený na posteli, ale parádu udělá i na jednobarevné sedačce.

červená vlněná deka
Z vašich domovů: 1. @liser_k 2. frido.garcon

Jak vás tyto barevné deky zaujaly? Dejte nám vědět do komentářů, která z nich se vám líbí nejvíc.

Přejeme krásné dny

MichaelaBella Rose 

 

Objevte oslnivé plédy a zachumlejte se ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!