Připravili jsme pro Vás hravé jarní novinky od dánské značky Maileg, které si jistě zamilují nejen děti, ale i jejich rodiče. Čekají na Vás roztomilé myšky, zajíčci a spousta dalších hraček a bytových doplňků.

Výrobky značky Maileg jsou skuteně originální a krásné. Jsou určeny nejen ke hraní, ale poslouží i jako úchvatná dekorace Vašeho interiéru.

 

V krabičce od sirek se zabydlela myšička. Nemusíte se děsit, máme na mysli myšku plyšovou, která si v krabičce udělala svůj pelíšek. Dokonce tam má i peřinku, polštářek a prostěradlo! Tato roztomilá myšička potěší každé dítko.

 

myš

 

 

 

Do králičího kluka Emila se jistě zamiluje každý 😉 Aby mu nebylo smutno, můžete mu pořídit spoustu dalších kamarádů. A který že je ten Emil? Na fotce vpravo dole 🙂 Tyto bavlněné hračky jsou skutečným hitem a rozhodně by Vám doma neměly chybět.

 

zaj

 

 

 

Hrají si Vaše děti rády na doktora nebo zdravotní sestřičku? Tak to se jim určitě bude moc líbit králičí zdravotní sestřička a pan doktor. Samozřejmě budou potřebovat i tašku s lékařskými potřebami a ordinace je připravena pro první zvířecí pacienty. „Další prosím…“

 

zdrav

 

 

 

Králičí princezna Leonora už se moc těší, až vyrazí na bál. Určitě s sebou moc ráda vezme i svou člověčí kamarádku. Dokonce pro ni připravila kouzelné tylové šatičky s bohatou sukýnkou.

 

prišaty

 

 

 

 

Nejen králičí princezny jistě uvítají úchvatnou kovovou židličku, stoleček a mini lavičku ve vintage stylu, kde si budou moci kdykoli odpočinout.

 

náb

 

 

Zvířátkům také určitě přijde vhod box plný jídla. Co si dnes uvaříme dobrého?

 

box

 

 

Ne všechny potraviny se dají uchovávat venku. Chtělo by to ledničku

 

led

 

 

I zvířátka, alespoň ta látková :-), mají ráda zmrzlinu.

zmrz

 

 

Ale nejvíc jim stejně asi bude chutnat zdravá zeleninka.

zel

 

 

Především holčičky své hračky rády převlékají. Tvídové sáčko, sukýnka, džínové lacláče, tričko…, to všechno bude jejich zaječím holčičkám a klukům moc slušet.

 

obleč

 

 

Vybírejte z prvních jarních novinek od Maileg. Zaručeně Vás okouzlí!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!