Podzimní období je u nás v Bella Rose jednou z nejoblíbenějších částí roku. Jednak pro to, že začíná čas, kdy si doma více zútulňujeme prostředí kolem sebe, ale především proto, že nám naše oblíbené značky servírují ty nejkrásnější kolekce z celého roku.  Pohodlně se proto usaďte, uvařte si čaj, zachumlejte se do deky a pojďte se s námi podívat, jaké jsou pro letošek ty nejhezčí podzimní trendy v bydlení.

Pohodlí a útulno ovládne podzim

Vychutnejte si podzimní období plnými doušky a zásobte se pořádnou dávkou pohodlných polštářků a měkoučkých plédů, do kterých se doma rádi po práci schoulíte. Tento rok je u značek kladen důraz na materiály příjemné na dotek, proto sáhněte po sametu, vlně nebo recyklovaném materiálu. Mějte takový příjemný pléd po ruce, až si budete chtít vychutnat odpolední kafe a zákusek na terase a přitom nasávat vůni spadeného listí a kaštanů.

podzimní novinky
Útulné plédy k zachumlání vám na podzim přijdou vhod.

Přírodní neutrální barvy doplněné jednou zářivější

Přírodní materiály a tlumené zemité barvy vévodily podzimním kolekcím už loni a ani letos se trendy nebudou příliš lišit. Pokud sáhnete po kousku v krémové, béžové nebo hnědé barvě, pak rozhodně nešlápnete vedle. V podzimních novinkách se často objevuje oranžová, emeraldově zelená nebo modrá, která v kombinaci s přírodními tóny krásně koresponduje a oživí tak celkový vzhled. Doplňte třeba vaši novou pohovku hravými polštářky v trendy barvách a uvidíte, že celý obývák razem dostane úplně jiný šmrnc.

Ve znamení boho stylu

Vytvořte si letos hřejivou boho atmosféru i u vás doma. Stačí k tomu pár nepatrných maličkostí, díky kterým se takový prostor stane vaším nejoblíbenějším místem, kde trávit chladné dny. Dřevěné doplňky a dekorace, ručně malovaná terakota, macramé a bambusový nábytek promění prostor v místo pro rozjímání.

boho styl
Bambusový nábytek a etno vzory oživí ji ten nejobyčejnější kout v domácnosti.

Nebojte se vystoupit z řady odvážným kouskem

Nákupčí bella rose Káťa

Doplňte si letošní podzimní výzdobu antickými soškami, etno lampou, přehozem s orientálním vzorem nebo si na stůl naaranžujte netradičně tvarovanou vázu. Uvidíte, že takové drobnosti dodají vašemu domovu osobitý dotek a kapku stylu navrch.

boho
Někdy stačí zdánlivá maličkost, která však přitáhne pohled pokaždé, když projdete kolem. Například zajímavá váza.

Stylové stolování

Kuchyně a jídelna je srdcem domova, proto je na ni i tuto sezónu kladen velký důraz. I takové společné vaření a setkávání se u jídla dokáže každodenní rodinný shon proměnit na jedinečné okamžiky. A stylové novinky značky House Doctor nebo Bloomingville nabízí tu nejlepší příležitost k tomu, vytěžit z takových okamžiků to nejlepší. Naservírujte vaše oblíbené podzimní lahůdky do nových mističek nebo talířů, nezapomeňte na ubrousky, sklenice a klidně si k tomu pojídání zapalte i svíčku uprostřed stolu. Tyto maličkosti totiž často utváří krásnou atmosféru, která se následně prolíná do zbytku dne.

stylové stolování
Stylové nádobí v nepravidelných tvarech a zemitých tónech dodá šmrnc každému jídlu.

Zútulněte si letos domov některou z podzimních novinek a užijte si toto období na plno.

Příjemné dny přeje

MichaelaBella Rose

 

Zamilujte si tyto poklady pro chladné podzimní dny:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!