Také rádi spřádáte své plány s papírem a tužkou v ruce? Jděte na to stylově – s novinkami od Busy B!

 Adresář Slim Busy B

1 / Pojďte si to naplánovat

Koloběh všedních dní nám všem každodenně přináší spoustu povinností. Začíná to už ve škole a pokračuje někdy volnějším, ale většinou spíše svižným tempem po celý život. A přestože trénování paměti je určitě zdravé, není od věci si všechny své úkoly, nákupní seznamy, termíny a kontakty někam zaznamenat. Nic proti moderním technologiím, ale ruku na srdce – dopřeje vám mobilní telefon ten blažený pocit, když tlustým černým fixem odškrtáváte další splněný úkol ze svého seznamu? A co teprve, když vás uprostřed dne osvítí nápad, myšlenka, řešení nějakého problému? Zkrátka, mít po ruce alespoň jeden pořádný zápisník je i v dnešní moderní době nutnost.

 psací pero s pouzdrem Busy B

Stylové kousky z britského papírnictví Busy B už možná znáte a víte, že plánování s jejich notýsky, diářizápisníky se mění z nutnosti v nekonečnou zábavu. Mají nejen krásný design, ale jsou vždy dokonale propracované a dotažené do posledního detailu. Tak třeba nejnovější diáře Fashion, FloralSpot vám vystačí na celých 17 měsíců, počínaje letošním srpnem.

Diář Fashion Busy B

2 / Zapište si za uši

Stylové zápisníky vám chytře pomohou zorganizovat pracovní i osobní život, připomenou všechna důležitá data narozenin a výročí, obsahují prostor pro zapsání časových rozvrhů (ať již vašich nebo vašich dětí – mít přehled o všech kroužcích také není k zahození, že?). Navíc mají praktické kapsy pro založení fotek či vizitek a mnoho dalších vychytávek včetně gumičky na uzavření a poutka na pero. Zkrátka dokonalí osobní asistenti!

 Školní diář Spot

Své osobní povinnosti tedy máte pod kontrolou, některé aktivity – ať již pracovní nebo rodinné- je ale dobré mít na očích pěkně týden po týdnu. K tomu skvěle poslouží nejnovější týdenní plánovací kalendáře, které budete mít vždy po ruce na pracovním stole nebo přichycené magnety doma na ledničce. Oba trhací kalendáře mají dostatečné množství listů na celoroční plánování.

 Trhací týdenní kalendář

Rodiny s dětmi určitě ocení měsíční plánovací kalendář s kolonkou pro aktivity každého člena rodiny a praktickou kapsou na ukládání důležitých dokladů, jako jsou třeba vstupenky do divadla nebo na koncert, který se v daném měsíci společně chystáte. A pozor – kalendář Floral opět začíná srpnem, takže ho užijete po celý příští školní rok. Ke kalendáři patří i sada barevných samolepek, kterými můžete své plánování osvěžit.

Měsíční plánovací kalendář

3 / Nalepte vzkaz na ledničku

Samolepky, nálepkydárkové štítky k označení významných dat či akcí ve vašich diářích jsou další specialitou od Busy B. A jistě si umíte představit široké možnosti jejich využití – přelepte s nimi dárkový balíček, přikrášlete dopisní obálku nebo dopis, který obsahuje, použijte jako ozdobnou jmenovku.

Nálepky Heart

Samostatnou (a hodně zábavnou) kapitolou v sortimentu Busy B jsou lepítka nejrůznějších barev, tvarů a velikostí. Ano, máme na mysli nápaditou obdobu chronicky známých „žlutých papírků“, na kterých zanecháváte dětem vzkazy, aby nezapomněli vyvenčit psa, a manželovi láskyplně sdělujete, že večeře je v troubě 🙂 Minilepítka pak krásně využijete k označení stránek v diáři, knížce či časopise, ke kterým se potřebujete v budoucnu vrátit.

 Lepítka Pink Floral

4 / Pro milovníky pořádku

Pokud vás rozčiluje množství účtenek, které se vám za týden nahromadí v peněžence, a současně máte rádi přehled o svých výdajích, určitě si skvěle porozumíte s Notesem na domácí účetnictví. Zapomeňte na skrumáž účtenek v krabicích od bot – vychytaný notýsek od Busy B má každou stránku s přehledem výdajů opatřenou papírovou kapsou, do které všechny účtenky úhledně uschováte. Až budete potřebovat vyřídit reklamaci nebo zkontrolovat bankovní výpis, budete přesně vědět, kam sáhnout!

 Notes na domácí účetnictví

5 / Pro cestovatele

A Busy B jde ještě dál! A to doslova – má totiž v zásobě i kolekci pro cestovatele. Jmenovky na zavazadla Fashion se budou hodit každému, kdo tráví hodně času na cestách (a jsou-li převážně pracovní, jmenovky stylově doplní diář, pouzdro na psací potřeby, na cestovní doklady i peněženka ze stejné řady).

 Jmenovky na zavazadla

6 / Pro nastávající rodiče

Milou a užitečnou novinkou od Busy B je kolekce pro miminka. Lépe řečeno, pro jejich rodiče a prarodiče. Ještě, než se miminko narodí, může si budoucí maminka do Těhotenského deníku Baby B zaznamenávat vše, co s tímto krásným obdobím souvisí, zapisovat si své pocity, vést si záznamy o zdravotních kontrolách, doplnit fotografiemi z ultrazvuku a seznamy všeho, co je třeba před příchodem miminka na svět obstarat. Hned po narození miminka mohou jeho rodiče i prarodiče pokračovat v dokumentování všech významných momentů jeho prvního roku v Deníku miminka a Deníčku vnoučátka Baby B.

Deníček miminka Boy

Celou kolekci doplňuje sada 24 veselých kartiček s milníky v životě miminka, na které mohou pyšní rodiče zaznamenat jeho pokroky, první úsměv, zoubek, krůček – zkrátka vše, co je v životě miminka významnou událostí, která si zaslouží být zvěčněna.

 Kartičky s milníky miminka

7 / Blíží se svatba

Velkým tématem mezi novinkami od Busy B je svatba. Svatební sezóna vrcholí obvykle na jaře, nicméně plánovat je nutno hodně dopředu. S kolekcí plánovacích notesů, svatebních složek, jmenovek i drobných svatebních dekorací Bride to B bude hračkou nejen organizace, ale i průběh vašeho velkého dne. Krásné svatební vzpomínky si pak můžete uchovat ve stylové památeční papírové krabici, kde budete mít všechny fotografie, svatební přání a drobné dárečky pěkně pohromadě.

 Svatební plánovač Bride to B

Jak vidno, Busy B myslí opravdu na všechny a na všechno – se stylem, grácií i vtipem! Nechte se okouzlit a bavte se plánováním svého života!

 

Ivana & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!