Pip Studio – to je oblíbená holandská značka. Krásné barvy, hravé motivy a dokonalé kombinace, které Vás pohladí u srdce. To je Pip Studio pro nás. S radostí Vám proto představujeme nové bytové doplňky Pip Studio – okouzlující bytový textil, především ručníky, dámské župany a překrásné povlečení. Neodoláte…

Hravost a veselé motivy značky Pip Studio pomalu dobývají celý svět. A není divu. Poslání této značky nejlépe vystihuje její vlastní motto: „Happy products for Happy people“. Novinkami tohoto podzimu jsou: okouzlující povlečení, ručníky a dámské župany.

Romantické povlečení Pip Studio

Povlečení od Pip studio je vyrobené z luxusního bavlněného perkalu. Zamilujete si ho nejen na pohled ale i na dotek. Představuje luxusní dárek pro všechny romantické duše a promění každou ložnici v pohádkovou komnatu.

Na obrázku  je povlečení Morning Glory White za 2184 Kč.

 

Povlečení Chinese Blossom

 

Dámské župany – pro malé i velké princezny

Z horké koupele přímo do náruče rozkvetlé louky. Dámské župany Pip Studio jsou neuvěřitelně hebounké, vyrobené jsou bavlněného froté, které bude něžné k Vaší pokožce. Mají mírně prodlouženou délku a dostupné jsou ve všech zákaldních velikostech – S, M, L, XL.

 

Dámský župan Chinese Rose Red

Luxusní dámský župan Pip Studio Chinese Rose Red za 2999 Kč.

 

Dámský župan Birds in Paradise

Dámský župan Birds in Paradise

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!