Také to určitě znáte. Lámete si celý týden hlavu nad nejlepším dárkem pro svou kamarádku. Rozhodně musí být originální, od srdce, stylový. Chcete, aby vyjádřil, jak vám na ní záleží, a vyzařovalo z něj, že byl vyroben jen a jen pro ni. A nezáleží na tom, jestli má svátek, kulatiny nebo se má zrovna vdávat.
Stylový dárek by měl mít i vlastní příběh, neměl by to být „no name“ produkt, který jste při sobotním nákupu v supermarketu jen tak narychlo hodila do nákupního košíku. Promyšlený dárek má své kouzlo a obdarovaný na něj jen tak nezapomene. A z vašeho dárečku bude dýchat osobitost, historie a styl zároveň, na to se spolehněte!
Bylo, nebylo, o pár set kilometrů dál, za kanálem La Manche žily dvě sestry, které milovaly viktoriánskou Anglii, všechno krásné a sdílely nadšení pro záhady, tajemno a náhodná setkání. Tahle kombinace přerostla ve sběratelskou vášeň postříbřených vintage příborů. Rita a Dominique začaly sbírat po celém Spojeném království lžičky, vidličky, nožíky na máslo a lopatky na dort. Takové šperky mají hodnotu samy o sobě, ale obě sestry chtěly něco skutečně jedinečného. 
Celý příběh začal jednoho dne v Dominičině kuchyni. Sestry se rozhodly písmenko po písmenku vyrývat do každého nalezeného pokladu nápisy, které dokážou vykouzlit obdarovanému úsměv na rtech. A aby těch záhad nebylo málo, tak nikdy nevíte, jaký tvar bude čekat právě na vás! Každý kousek je totiž originál, takže rukojeť lžičky zůstává obestřena tajemstvím. Skutečný tvar uvidíte, teprve až když ji doma rozbalíte z krabičky.

Postříbřený nůž na dort Slice Of Love
Do domácností po celém světě se tak díky těmto dvěma sestrám dostává špetka historie Spojeného království, kouzlo anglického venkova a zároveň osobitý humor Rity a Dominique v podobě vtipného vzkazu od La De Da! Living
Postříbřené míchátko do drinku Gin & Tonic
Postříbřenou lžičkou nebo dezertní vidličkou s raženým nápisem od La De Da! Living, který bude přímo pasovat na dotyčnou nebo dotyčného, potěšíte svou maminku, tatínka, sestru, babičku a nebo i nastávající rodiče. A pokud se chystáte letos svým známým na svatbu, tak váš dárek bude určitě tím, na který novomanželé jen tak nezapomenou.

Jen si představte, jak ráno snídáte ovesnou kaši se lžičkou, na které je vyrytý nápis „I’m going to do amazing things today“ nebo jak připravujete své drahé polovičce ranní kávu, ke které přidáte lžičku s nápisem „I LOVE YOU„. Odpoledne si pak můžete zpříjemnit s kamarádkou nejen u šálku dobrého čaje, který si zamícháte lžičkou Tea now, Gin later. Přesně takové maličkosti dělají ze všedního dne ten nejkrásnější.

Krásné chvíli s vašimi nejbližšími vám přeje Petra & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!