Jak zútulnit jakýkoli pokoj snadno a rychle? Odpověď je jednoduchá: pomocí stylového obrázku.

Lámete si hlavu, čím snadno a rychle dekorovat interiér? Potěšte své zdi originálními obrazy z naší nabídky.

Máte rádi tajemství? Právě pro Vás jsme připravili přímo magicky působící obrázky ze Švédska, které si nemůžete nezamilovat. Každou vyobrazenou postavičku navíc doprovází kouzelný příběh. Nechte se vnést do světa fantazie…

 

 

tajem

 

 

 

 

 

Stěny dětského pokojíčku ozdobte nádhernými obrázky z dětské kolekce Bloomingville. Tyto něžné obrázky se zvířátky potěší jak holčičky, tak kluky. Na stěnách budou vypadat krásně samostatně i ve skupince.

 

 

 

obrazky

 

 

 

 

Písmenkový obrázek se bude hodit nejen do dětského pokoje, ale stane se pěkným doplňkem Vašeho obývacího pokoje či pracovny. Děti se díky němu mohou naučit poznávat písmenka.

 

 

pismenkovy

 

 

 

 

 

Holé zdi můžete ozvláštnit také jedinečným vintage tiskem kapradin. Černý rám bude krásně ladit s jakoukoli barvou stěny i nábytku.

 

 

kapradiny

 

 

 

 

 

Černobílý plakát švédské umělkyně Magdaleny Tyboni je doslova nadčasový a určitě si ho zamilujete. Stejně jako perly i tento obraz se stane dokonalým šperkem pro Vaše zdi.

 

 

perly

 

 

 

 

 

 

Milujete jednoduchost a výstižnost? Stylový obraz s černým nápisem splňuje obojí. Pověste si jej na zeď nebo ho pouze postavte na komodu a opřete o stěnu. A pokud Vás jednou omrzí, není nic jednoduššího než obrázek vyjmout a vyměnit ho za jiný.

 

 

napis

 

 

 

 

 

 

Víte, co Vám zvedne náladu každý den? Elegantní obrázek ve zlatém rámu s jednoduchým nápisem Happy. Kdykoli se na něho podíváte, vykouzlí Vám úsměv na rtech. To nám můžete věřit.

 

 

happy

 

 

 

 

 

 

Pro milovníky geometrie jsme přichystali originální obrázek s šedočerným tiskem. Opět mu to bude slušet samostatně i jako součást větší skupinky obrazů.

geometry

 

 

 

Nezapomeňte ani na kuchyň! Obrázek s milým kuchyňským motivem ji krásně rozzáří a ještě více zútulní.

 

kuchyň

 

 

 

Naše obrázky se hodí naprosto do každé místnosti. Nebojte se experimentovat a při výběru se řiďte hlavně svým srdcem. Potom se nemůžete splést.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!