Když se dívám z okna, vypadá to u nás jako na horách, všude zasněženo (a to jsem ve městě!), Vánoce se blíží, pomalu peču perníčky….no není toto právě ideální čas na představení jarního katalogu? 🙂

Jojo, už je to tak, právě dnes Green Gate představil nový nádherný katalog pro sezónu Jaro – Léto 2013, abychom mohli my obchodníci už předem naobjednat své zboží pro jarní období.
V obchodech budou novinky z této kolekce v prodeji od konce ledna a postupně až do března.
Těšíte se? 🙂

Celý katalog si můžete prohlédnout zde:

http://catalogue.greengate-imagebank.dk/SpringSummerCatalogue/

Jak už to u Green Gate bývá, nová kolekce nemá chybu. Nevím jak to dělají, ale zkrátka vždy mě příjemně překvapí a nový katalog mě dostane! 🙂

Největší novinkou je asi nová linie keramiky, která je o něco levnější než klasická řadaGG  porcelánu. Je též velice kvalitní a vhodná do mikrovlnné trouby i myčky nádobí.

Možná už víte, že všude v Evropě od nového roku prodraží všechna keramika a porcelán až o 20%, což ale není chyba výrobců, ale zavedením výrazně vyššího cla na tento typ produktů 🙁 Týká se to porcelánu a keramiky všech značek v Evropě a nikdo to nemůže bohužel ovlivnit, ani výrobci, ani prodejci. Proto jsem osobně moc ráda, že má Green Gate nyní i levnější řadu keramiky, kde si nějaký ten vysněný kousek bude moci dovolit pro radost zakoupit každý.

Co se týče vzorů a barev, jsou to typicky letně laděné kolekce a já už se moc těším, až si v šedivém únoru navodím trošku té barevné jarní nálady. Na druhou stranu jsem ale ráda, že GG dále pokračuje s nejoblíbenějším šedým vzorem a ke kolekci Dora a Edith, které stále rozšiřuje o nové krásné položky,  přidal nový vzor Audrey.

Stejně tak jsem se zamilovala do kolekce Stars! Šedivý přehoz a polštářky půjdou 100% k nám do ložnice!

Jsem ráda, že GG rozšiřuje svoji nabídku také o dekorativní přeměty jako jsou svícny, tácy, košíky, skleněné dekorace a další. Co říkáte třeba na jarní barevné svícny a velikonoční svíčky?

No a naprosto úžasnou novinkou jsou pro mě GG holínky s tkaničkou! Ty musím mít! Už je taky vidíte dělat parádu někde venku na zápraží? 🙂

A ještě jednoho favorita zde musím zmínit, i když je to možná více „osobní protekce“ 🙂 – utěrku s motivem Nyhavn. Toto je totiž jméno nejslavnějšího starého přístavu v Kodani a jednoho z mých nejoblíbenějších míst! Vždy když navštívím Kodaň, zajdu si do Nyhavn do nějaké útulné kavárničky a užívám si atmosféry. Takže utěrka je podle mě opravdu skvělý nápad a pokud jste v Kodani ještě nikdy nebyli, zkuste o tom pro příští rok popřemýšlet, letenky seženete už od 2000 Kč 😉

A co vám se nejvíce z nového katalogu líbí? Je těžké vybrat že?
Určitě pojedu na některý ze zahraničních veletrhů a nafotím pro vás tuto kolekci “ v reálu“! Zatím alespoň pár dalších fotek z katalogu pro inspiraci!

Přeji krásný zasněžený den a jaru zdar! 🙂
Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!