Zlaté a stříbrné tóny, které dodávají luxusní nádech tradičním motivům květin nebo srdíček. Tak vypadá nová kolekce dánské značky Green Gate, ze které pro vás naše majitelka Martina během švédského veletrhu Formex vybrala ty nejkrásnější kousky. Těšte se na skvostný porcelán, elegantní vánoční ozdoby, ale i na moderní doplňky jako je třeba cestovní hrneček se silikonovým víčkem. 

Uvařte si kávu nebo čaj a vychutnejte si krásnou inspiraci, ze které si na Bella Rose můžete vybrat to nejlepší pro vaše útulné bydlení.

Martina pro vás ve Švédsku vyfotila na blog ty nejzajímavější kousky z nové kolekce:

Mini Latte Cup G SilverMiska G Silver
Kolekce G Silver & Gold
Písmeno G vytvořené z drobných kvítků ve zlaté nebo stříbrné barvě zdobí porcelánové nádobí s okrajem ve formě vyšívané linky. Elegantní poklad na vašem stole, který zkrášlí sváteční chvilky i každodenní stolování. 
Mini Latte Cup G GoldStříbrná hvězda Shiny Silver
Nádherné příbory od GG pro sváteční stolování
Kolekce Oona Blue a Sadie Blue
Oona blue – to je čistá geometrie spojená s jemnou elegancí květinového vzoru, který je proveden ve vznešené modré barvě. Kolekce Sadie naopak pracuje i s organickým motivem rozevlátých květin, se kterými si můžete dopřát třeba ubrus nebo polštářek. Nejkrásnější kombinace pak vznikne spojením obou kolekcí dohromady.
Hrneček Oona Blueplechové dózy Sadie blue

 

Nové kolekce Oona Blue a Sadie Blue od značky Green Gateprošívaný povlak na polštářběhoun na stůl


Kolekce Isolde


Bavlněné koberečky, oboustranné přehozy, ubrusy a další textilní doplňky v modrém nebo šedém provedení, jejichž vzory kombinují moderní eleganci a venkovskou krásu. Nejkrásnější spojení bude se zlatými a stříbrnými doplňky, patinovanými vintage kousky a hlavně s přírodními prvky jako jsou jehličnany, větvičky, šišky nebo oříšky.

Bavlněný koberec Isolde Dark Grey
Prošívaný přehoz Isolde Dark Grey
Ubrus Isolde Dark Grey
Kolekce Haven Red & Gold
Srdíčka zlatá, bílá i červená. Na miskách, dózičkách i hrnečcích. Radost pohledět, radost používat. Z hrnečků můžete popíjet horkou kávu nebo čaj, využít se ale dají také jako krásné květináčky. Na Vánoce povznesou slavnostní atmosféru tradičními barvami a po zbytek roku zase jemný motiv srdíček přinese do interiéru tu pravou kapku hravosti a romantiky.
Latte Cup Haven Gold
Latte Cup Haven Goldcestovní hrneček Abelone Mint
Novinky od značky Green Gatedekorativní sob a hrnky z kolekce Haven Gold

Sváteční novinky
Třpytivé ozdoby, luxusní nádobí a vznešené svícny, které vánočnímu stolu dodají tu pravou atmosféru. To je jeden z hlavních motivů první kolekce Green Gate podzim – zima 2015. Ideální příležitost pojmout letošní Vánoce v aristokratickém stylu, co myslíte? 
Nás nejvíc baví broušené sklo a lesklé kovové doplňky.
Šálek s podšálkem Pastel Creme

Svícen Bianca
Karafa Silver Top
Vánoční ozdoba Reindeer
Vánoční ozdoba z nové kolekce Green Gate
Také už se při pohledu na novou kolekci nemůžete dočkat letošních Vánoc? Pak to máte stejně jako my. Krásný podzim a příjemnou přípravu na sváteční čas Vám přeje Martina, Iri & tým Bella Rose.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!