Viděli jste již novou kolekci Green Gate pro jaro/léto 2014? Přináší nové vzory i starší klasiku, kterou tolik milujete v nové podobě. Je skutečně překrásná!!! Green Gate 2014 pohladí u srdce stejně jako staré kolekce, potěší a možná i překvapí novými vzory bez květin. Prohlédněte si novinky Green Gate 2014, nebo se začtěte do našeho článku s fotografiemi…

Nová kolekce Green Gate 2014 SS představuje nové krásné vzory, starší klasiku, kterou tolik milujete. Velkým překvapením jsou takřka revoluční vzory bez vzorů:) Přesněji řečeno nové jídelní doplňky bez typických kytiček a ornamentů. Na Green Gate vskutku netradiční série, ovšem neméně kouzelná.

 

Věříme, že si kolekci Green Gate SS 2014 zamilujete stejně jako my. Nebudeme Vás ale dlouho napínat! Přinášíme Vám malou ochutnávku toho nejkrásnějšího z Green Gate 2014.

 

Nový vzor Green Gate - Lace warm grey

Lace Warm Grey – Green Gate 2014

Jemná šedá v kombinaci s bílou a decentní romantický vzor krajky pohladí u srdce. Se vzorem Lace Warm Grey si můžete pořídit nejen jídelní porcelán, překrásné skleničky, ubrusy a vše pro stolování, ale také okouzlující polštářky…

Termoska Lace Warm GreySklenice na víno Lace Warm GreyLace Warm Grey - polštářekLace warm grey - šálek na latté

Prohlédněte si vše se vzorem Green Gate Lace Warm Grey.

 

Nový vzor Green Gate - Audrey indigo

 

 Z řady Audrey Indigo najdete na Bella Rose především zástěry a kuchyňský textil.

 

Papillion – Green Gate 2014

Hravá a neuvěřitelně plná radosti je řada produktů Papillion od Green Gate. Barevní motýlci zdobí zástěry pro malé i velké, ubrousky i krásné zápisníčky na tajná přání. Jak se Vám líbí?

Papillion - klíčenkaPapillion - povlak na polštářZástěra PapillionZápisník Papillion

 

Vše z řady Papillion najdete ZDE.

 

Nový vzor Green Gate - Papillion

Staro-nová klasika – Green Gate 2014: Star Pale Blue, Red star a další – nebojte se kombinovat!

 

Hvězdy, puntíky, proužky! Nebojte se kombinovat starší kolekce s novými. Udělejte si radost variacemi, které Vás nadchnou! To je Green Gate – plný barev a chuti do života.

 

Green Gate - staronová klasika

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!