Měsíc červen se na Bella Rose nese v duchu novinek. V dnešním článku si představíme celkem 6 nových značek, které na našem e-shopu přibyly během posledního měsíce. Dozvíte se, jaké značky to vlastně jsou, jak vznikly a jaké produkty u nich můžete nalézt. A že je na co se těšit! Nádherná dánská keramika, dekorace do dětského pokojíčku, voňavé svíčkyněco na zub! Pojďme se na to podívat!

1. Kähler

Kähler logo

Příběh značky Kähler se začal psát už v roce 1839, kdy si Holštýnský hrnčíř Herman J. Kähler otevřel malou keramickou dílnu v dánském Næstvedu. S řemeslem, které se dědí z generace na generaci, a díky skvělému pohledu na potenciál práce s hlínou, je značka Kähler na špičce dánského keramického umění už více než 175 let. Značka nabízí krásné keramické nádobí, vázy, svícny, dokonce i vánoční ozdoby.

Charakteristickým rysem jsou pro jejich výrobky proužky. Věděli jste, že vázu Kähler z roku 1889 ze světové výstavy v Paříži má údajně ve své ložnici i dánská královna Markéta II.?

Vázy Omaggio Light Blue
Váza Omaggio Light Blue 21 cm

2. Nicolas Vahé

Nicolas Vahé logo

Francouzský michelinský šéfkuchař Nicolas Vahé si splnil svůj velký sen a založil vlastní značku kulinářských specialit, které vynikají jednak nádhernými obaly, ale především neobvyklými kombinacemi přísad! Mezi jeho delikatesami najdete například výborné džemy, dipy, ochucené soli, ale také kvalitní nádobí, ve kterém se vám bude vařit jedna báseň. Chtěli byste ochutnat jeho kulinářské delikatesy? Nám se už sbíhají sliny… 🙂

Chutney Nicolas Vahé
Mangové chutney s kokosem

3. EEF Lillemor

EEF Lillemor logo

Seznamte se s Evou Lillemor Brunner, 38letou mámou od dvou dětí, která miluje design a sama vždy vytvářela krásné kreativní věci. V roce 2014 si vytvořila Instagramový účet, na který vložila fotku se svými výtvory pro dcerky. Jen proto, aby viděla, jestli to bude mít nějaký ohlas. A ohlas to mělo takový, že lidé sami od sebe začali její výtvory poptávat. A tak vznikla značka EEF Lillemor. Krásné pastelové barvy a originální dětské ilustrace zdobí plakáty, pohlednice, noční lampičky a další.

Plakát EEF Lillemor
Pohlednice zebra

4. A Little Lovely Company

A Little Lovely Company logo

Nad roztomilostí výrobků A Little Lovely Company se nejde nerozplývat! Zakladatelky Judith de RuijterNikki Hateley (mámy dohromady 7 dětí) začaly své dobrodružství v roce 2014 ze společné vášně: přeměnit všední dekorace dětského pokoje v jedinečné kousky s dotykem osobitostikreativity. Značka A Little Lovely Company má za cíl vnést do dětského pokoje zábavu a radost prostřednictvím roztomilých produktů. Najdete zde například rozkošné světelné řetězy, dětské kufříky, noční LED lampičky, sladké figurky nebo i plakáty. Třešničkou na dortu jsou svítící boxy s písmenky!

A Little Lovely Company kufřík a světýlko
Dětský kufřík Ghost a noční LED lampička Ghost

5. OYOY

OYOY logo

Značka OYOY vznikla z vize vytvořit funkční, vysoce kvalitní a přitom nevšední produkty příjemných barev a tvarů. Proč zrovna OYOY? Zakladatelka Lotte Fynboe se nechala inspirovat nápisem na dánských letadlech, které je zdobily už od roku 1929. Hravéstylové jsou dekorace nejen do dětského pokoje, ale i do ložniceobývacího pokoje. Sofistikované barvy, kvalitní a ekologický materiál jsou přednosti, kvůli kterým si výrobky značky OYOY zamilujete. A jaké kousky nabízí? Ložní prádlo, dětské dekorace, polštáře a spoustu dalších krásných kousků.

OYOY sedák
Kulatý úložný box Dash Grey

6. Skandinavisk

Skandinavisk logo

Voňavou novinkou na Bella Rose je značka Skandinavisk. Značka, která na první pohled okouzlí svým krásným minimalistickým obalem. A ty vůně? O těch nemůže být ani řeč! Dva Angličani ShaunGerry se přestěhovali na Sever a skandinávskému stylu života doslova propadli. Do svých svíček se snažili tento pravý smysl Severu promítnout, takže při přivonění ucítíte surovou přírodu skandinávských lesů, fjordů, vůni moře a přilehlých ostrovů. Originalita svíček se snoubí s luxusemsofistikovaným provedením. Svíčkydifuzéry od značky Skandinavisk zkrátka nevyženete z hlavy!

Svíčky Bar Skandinavisk
Vonné produkty BÆR (lesní plody)

Prvních 6 nových značek máme za sebou, další si představíme už v červenci. A už teď vám prozradíme, že je na co se těšit 🙂

Jak se vám nová nabídka líbí? Co říkáte na nové značky a jakou značku byste u nás chtěli najít? Budeme moc rádi, když nám do komentáře napíšete svůj názor.

Příjemně strávené léto přeje Míša a Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!