Jaro už vykouklo z pod peřiny a sáhlo po své barevné paletě, na které míchá pověstné odstíny barev, které člověku vykouzlí úsměv na tváři. A právě jarní období je skvělým impulsem k zvelebení interiéru. Objevte novinky z dílny Garden Trading představující dekorace a doplňky s akcentem anglického venkova. Objevte bestsellery, které padnou do oka širokému spektru domovů.

Pro pohodové chvilky 

Počasí k nim zkrátka vybízí! Sbalte vaše nejbližší a hurá na zahradu, kde už jsou připravena polínka do stylového přenosného ohniště, u kterého se rozprostírá pikniková deka s měkoučkými polštářky. Užijte si jedinečné okamžiky za doprovodu zlatavých slunečních paprsků, které se co nevidět vydají na kutě.

Udělejte si pohodlí. U tohoto stylového ohniště vám bude krásně!
piknik
Piknik na zahradě? Nezapomeňte si přibalit: piknikovou deku, polštářek, misku na dobroty, karafunezbytnost pro milovníky vína.

Nové doplňky do pracovního koutku

Aby vám šla práce tak říkajíc „od ruky“ je třeba přizpůsobit si pracovní zázemí podle svého gusta. Objevte novinky, které nadchnou svou praktičností a nezaměnitelným stylem.

pracovna

Dekorace do koupelny

Koupelna, místo, kde trávíme nejraději čas po dlouhém pracovním dni, naloženi až po uši v tak akorát horké vodě s pěnou se smysly lahodící vůně. Je to místo, které z nás dokáže vytvořit nového člověka. Tak si říkáme, že by si zasloužila vyšperkovat novými dekoracemi, co říkáte?

dekorace a doplňky do koupelny doplňky do koupelny

Pomocníci do kuchyně

Každá pomocná ruka se počítá! A v kuchyni to platí dvojnásob. Tyto novinky ruku doslova nepodají, ale za to ulehčí práci a celkově zkrášlí prostor. Praktické dózy na sypké suroviny, a pro ty kterým záleží na přírodě – třeba praktické kompostéry, ke kterým zahradu rozhodně nepotřebujete.

Zútulněný obývák

Obývací pokoj je místem, které by mělo člověka obejmout pocitem domova a příjemna. Tak jak docílit pohodové atmosféry? Náš tip zní – pokojovky. Posaďte je do stylových květináčů, dopřejte jim ten správný nadhled za pomoci stojanů. Uvidíte jak prostor rázem pookřeje. Nezapomeňte přidat také jarní dekorace v příjemných barvách, které k takové atmosféře jistě pomůžou.

Novinky pro zahrádkáře

Jaro – čtyři písmena, po kterých zaplesá srdce nejednoho zahrádkáře. Tak hurá do záhonků, na balkon mezi truhlíky a nebo na pole! Ani značka Garden Trading se nebojí zabořit ruce do hlíny, sem tam odhodit dlouhatánskou žížalu, zašlápnout záporáckou mandelinku a vytvořit nádherné květinové zákoutí. Nakoukněte na novinky, které si připravila právě pro vás, zahrádkáře .

potřeby pro zahradničení
Zahrádkáři, neměli byste si nechat utéct tyto nezbytnosti.

Ať už máte políčeno na sázení bylinek, nebo se chystáte přesadit vaše milované pokojovky, kterým slibujete stěhování celou zimu, a nebo se vrháte na zasazení cherry rajčátek, které nesmí v osvěžujících salátech chybět, v každém případě by vám neměli tito pomocníci chybět. Všichni se nám tu nevešli, tak ostatní čekají na našem eshopu, tady.

dekorace na zahradu

Novinky pro čtyřnohé spolubydlící

Ani chlupatá stvoření nepřijdou zkrátka.  Novinky Garden Trading ukrývají poklady pro pejsky i kočičky.  Úložné dózy na keksíky s praktickou nabírací lžičkou v nádherném nadčasovém podání ocení i váš interiér. Jen je pořádně uzavřít, ať vám na ně nejde škodná.

pro domácí mazlíčky

Příjemnou zvelebovací chvilku s Garden Trading  přeje

Anna & Bella Rose

Nechte si padnout do oka další kousky. Tento zástup stojí za to prozkoumat.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!