Tak je to tady! Novinka, na kterou jsem se opravdu moc těšila a kterou jsme dlouho připravovali. Dnes nám ji přiveze dodávka UPS v hromadě balíků, těším se jak malá holka 🙂

O čem je řeč? Ihned se to dočtete! 🙂

V Bella Rose se snažíme být stále o krok napřed, hledat nové zajímavé značky a originální zboží… a právě z toho důvodu už více než půl roku inzenzivně pracuji na novince: ke skandinávským bytovým dekoracím, nábytku, dětským doplňkům, kosmetice a módním doplňkům přidáváme další kategorii: skandinávskou módu!

Tuniky, šaty, kabátky, kardigany, vestičky, šály… vše v originálním skandinávském stylu, kde vévodí kombinace romantiky a ženskosti!

Ale není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. V dnešní době najdete mnoho krásných kousků v každém nákupním centru: H&M, Promod, Zara… a my jsme chtěli něco jiného, vyjímečného.

Mnoho zahraničních blogů i obchůdků naopak nabízí krásné skandinávské oblečení: fotky severských blondýn v romantické tunice nebo kabátku, fotky jsou krásně osvětlené, naaranžované… ale jsou to v reálu opravdu kvalitní materiály a dobrý střih?

Proto jsme dlouho vybírali, naštívili jsme několik veletrhů módy a každou značku, každou tuniku či kabátek jsem na vlastní oči vzala do rukou a společně s mým týmem jsme ji zhodnotili…. jestli je to dobrý materiál, jestli to nepůsobí moc tuctově nebo střih nedělá moc velký zadek 🙂 Probrat se v tomto případě musel každý detail!

A takto nějak vznikl náš výběr na Bella Rose, který si troufnu napsat, je opravdu úžasný!!! Již v průběhu března uvidíte naši nabídku, kterou jsme navíc doplnili i o jedinečné šperky (ale o tom zase příště)!

Jako první bude již tento týden zahajovat naši nabídku nádherná, úchvatná a neuvěřitelně ženská značka ODD MOLLY!

Poprvé jsem tuniku této značky viděla na Pernille Stoltz na firemním setkání Madam Stoltz a naprosto mne tato značka uchvátila 🙂
Odd Molly založili ve Stockholmu v roce 2002 Karin Jimfelt-Ghatan a Per Holknekt.
Základní myšlenka společnosti byla nechat vést se neomezenou návrhářskou intuicí
a přinášet ženám pozitivní sdělení, lásku a odvahu k odlišnosti a ženskosti.
Hlavním cílem nebylo jen vypadat skvěle, ale hlavně cítit se skvěle.
V dnešní době má Odd Molly více než 1300 prodejen ve 40 zemích světa.
Odd Molly obdržela mnoho mezinárodních ocenění, například:

  • značka roku 2008
  • dodavatel roku, mladá móda 2010
  • nejlepší koncept prodejny roku 2011
  • a mnoho dalších
Odd Molly je je zkrátka něco úplně jiného, nejen známá světová značka, je to poklad v šatníku! 🙂 a vyplatí se mít alespoň jeden kousek Odd Molly, ve kterém budete vždy originální a nepřehlédnutelná!
Odd Molly právě slaví 10ti leté výročí a k této příložitosti proběhla nedávno ve Stockholmu módní přehlídka podzimní kolekce 2012 – video z této přehlídky najdete zde:
Na těchto stránkách najdete i přehled aktuální kolekcí 2012: pre-sping, spring, summer a classics. Přeji příjemnou podívanou, stojí to opravdu za to!

A pokud budete mít čas a chuť, napište mi, jak se vám Odd Molly a novinky na Bella Rose líbí?
Jako vždy jsem u novinek několik týdnů předtím nervózní, zda se budou mimo mě líbit i ostatním!:-)

Jednou z tváří Odd Molly je i nádherná dánská topmodelka Helena Christensen.

Ukázka novinek Odd Molly pro jaro a léto 2012:Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!