Absolutní novinkou v našem sortimentu, ze které jsme momentálně nadšení, jsou německé čaje a cukry Tafelgut. Mají úžasné obaly a když je otevřete… jsou zážitkem pro všechny smysly. Na pohled, po vůni i s lahodnou chutí, kterou si zamilujete.

Luxusní čaje německé značky Tafelgut jsou vysoce kvalitní čaje, které vynikají svojí vyváženou a originální chutí a jsou velmi oblíbené po celé Evropě. Jedná se o čistě přírodní pečlivě vybírané čaje v působivém designovém balení. Všechny čaje Tafelgut jsou čistě přírodní. Vybírat můžete čaje zelené, černé, ovocnébylinné čaje pro relax a pohodu. Čajíky Tafelgut např. z řady STAR se dají skvěle kombinovat s výrobky Stars IB Laursen.

 

Kolekce čajů STAR Tafelgut

Dárkové balení čaje – luxusní čaje

Dárkové čaje Tafelgut jsou díky svému designovému balení i díky rafinovaným kombinacím opravdu překrásným dárkem. Že jsou tyto kombinace opravdu fantastické, se můžete snadno přesvědčit sami. Pečlivě vybírané kombinace čajů doplňují cukrová či čokoládová srdíčka, okvětní plátky růží nebo třeba marshmallows. Budete překvapení, jak skvěle chutnají! Naším favoritem je čínský černý čaj s růžovými  lístky.

Černý čaj Tafelgut s okvětními plátky růží

 

Ajurvédské čaje – kolekce Ayurveda Tafelgut

 

Tafelgut myslí i na milovníky zdravých čajů. Samozřejmě, všechny čaje jsou pro organismus zdravé, ale na mysli teď máme pravé poctivé bylinné čaje. Vychutnejte si uklidňující sílu přírody. Mezi bylinkovými čaji Tafelgut najdete i čaje inspirované feng shui a ajurvédou a působí blahodárně na tělo i duši.

 

Byliiné ajurvédské čaje v dárkovém balení

 

Cukr nad zlato!

Kandysový cukr je skvělým sladidlem pro gurmány a milovníky čaje. Ten od Tafelgut si zaručeně zamilujete. Kromě chuti, kterou bude Váš jazýček zbožňovat, Vás potěší i krásné dózičky. Skvěle se hodí k dárkovým čajům Tafelgut. Budou fantastickým dárkem pro všechny mlsaly. Hodí se totiž nejen k doslazení čaje, ale i na občasné uzobávání. Na výběr máte kandysový cukr v baleních 70g a 300g. Všechny kandysové cukříky najdete ZDE.

 Vanilkový kandysovaný cukr

 

Naším favoritem se stal Vanilkový kandysový cukr Tafelgut.

 

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!