Objevte nové značky, kterým koluje v žilách převážně skandinávská krev. Pojďte se podívat na zoubek dánské značce Novoform, jenž si s největší pravděpodobností uloupí kus vašeho srdce. Další v pořadí je taktéž seveřanka – tentokrát osobitá značka Kay Bojesen Denmark.

Teď je však třeba pořádný rozběh, protože přeskočíme tlumené barvy, přírodní materiály a skočíme po hlavě do novinek značky Wee Gallery, jejíž cílovou skupinou jsou převážně ti nejmenší z nejmenších. A protože představování vezme nějaký ten čas, jednomu pěkně vyhládne. Poslední zastávku jsme volili tedy tematicky u značky (tentokrát však s britským akcentem), pyšnící se jedinečným kuchyňským nádobím a doplňky, značky Mason Cash.

Připraveni?
Tadá! S radostí vám představujeme další členy naší party.

Novoform

Není tomu tak dávno co si k nám posedali za okno jedni pěkně uštěbetaní vrabčáci. Jeden vedle druhého, každý tak trochu z jiného těsta, ale jak se posléze ukázalo, nakonec se z nich vyloupla pěkná partička. No, nebudeme vám lhát, dalo nám pěkně zabrat, než jsme rozluštili z jejich štěbetání, kde začala jejich cesta, ale nakonec se zadařilo a my vám s nesmírnou radostí a potleskem představujeme značku nesoucí název Novoform .

Než se rozvášníme o těchto roztomilých drobečcích, pojďte se podívat na zoubek značce, která si u nás v Bella Rose vysloužila své právoplatné místo, značce, která vám vykouzlí úsměv na tváři, ať chcete nebo ne.

Přemýšlíme čím to? Je to díky jejímu skandinávskému šmrncu? Díky tomu, že staví na základech skandinávských designových tradic? A nebo mají tu magickou moc na svědomí dokonale opracované přírodní materiály?

nové značky - Dřevěný ptáček Baby Sparrow Natural Oak
Seznamte se s novinkami od značky Novoform, která si vás jednoduše omotá kolem prstu.

Odpověď je jednoduchá. Dokonalá souhra skandinávského designu nesoucího se v poklidných tónech a uvědomělých liniích, která nechává vyniknout kvalitním materiálům. Precizní práce, která se podepisuje na každém jednom kousku. Dokonalé propracování do toho nejposlednějšího puntíku a v neposlední řadě cit pro detail a jako třešnička na dortu, 100 gramů nefalšované lásky ke každému produktu, který vzejde pod rukama této šikovné značky.

nové značky - dřevění vrabčáci novoform Značka spatřila světlo světa díky myšlence a odhodlání designéra Kristiana Jakobsena, který se nechal inspirovat krásami skandinávského prostředí. Převážně přírodou své domoviny, dánského Silkeborgu a vzpomínkami z jeho dobrodružného putování po Skandinávii.

Nejen dřevěné ptáčky, ale i roztomilé sloní rodinky a další zvířátka si pro vás značka Novoform připravila. Malinečko poodstupte, vaše nová srdeční záležitost přichází. Hlavně se jim nezaplést pod nohy.

nové značky - dřevěný slon Elephant Natural Ash
Tito dřevění sloníci od značky Novoform mají namířeno do vašeho interiéru.

Sofistikovaná elegance a hlava hrdě vztyčená. Minimalistické svícny ví, co od života chtějí!  Potěší nejednoho designového nadšence. Díky svému vzhledu si poradí s jakýmkoliv interiérem. V minimalistických prostorách či interiéru oblečeném ve skandinávském kabátku – tito elegáni si najdou své místo.

nové značky - na Bella rose - novoform

Kay Bojesen Denmark

Doufáme, že jste si nechali ještě nějaký prostor k zamilování. I když je nám jasné, že roztomilí vrabčáci a slůňata si ukořistili velkou jeho část. Pojďte se podívat na další novinky značky Kay Bojesen Denmark. Ta si k nám dovezla taktéž dřevěné záležitosti. Tentokrát potěšíme vaše malé mrňousky, už se tu totiž seřadily hravé opičky, je teda pravda, že to jsou pěkní raubíři. Ani jedna neposedí! Na paty jim šlapou další dřevěné hračky, které má na svědomí zakladatel značky, dánský designér a řemeslník v jedné osobě věhlasný Kay Bojesen.

Hračky s duší

Mezi Dány je považován za nejvýznamnějšího designéra 20. století. Přes šperky, čajové konvice, příbory až po osobité hračky, které si získaly nejedno dětské srdce. Hračky, kterým dokázal vdechnout život. Jeho inspirací bylo narození syna Otty, kdy se dočista ponořil do dětského světa, který jej naprosto fascinoval. A nejednalo se o krátkodobou záležitost, ba naopak – od 30. let 20. století se oddal designu hraček nadobro. Dřevěné hračky v podobě zvířátek a figurek – ikonická záležitost, která si našla nejednoho příznivce z řad dětí, ale i dospělých.

Hračky jsou dokonalým odrazem jeho myšlenek, jakými jako malý vnímal svět. Předávají ale daleko víc. Podporují kreativní myšlení dětí a rozvíjí tvůrčí schopnosti. Vstupte na palubu kouzelného světa, který připomíná jedinečnou práci Kaye Bojesena.

nové značky - dřevěné hračky Kay Bojesen Denmark!

nové značky - Přivítejte skotačivé dřevěné opičky, které se postarají o pěkný rozruch! Radost jimi udělala značka <a href="https://www.bellarose.cz/vyrobce/kay-bojesen-denmark/">Kay Bojesen Denmark.</a>
Přivítejte skotačivé dřevěné opičky, které se postarají o pěkný rozruch! Radost jimi udělala značka Kay Bojesen Denmark.

Doplňky do domácnosti

Vedle dřevěných hraček se můžete těšit i z precizně zpracovaných doplňků do domácnosti. Vykouzlete si úsměv na tváři dřevěnými miskami či doplňky na váš jídelní stůl. Budou vašimi nadačasovými kousky, které se vám zkrátka neokoukají. Tak vemte interiér za ruku a pojďte naproti vašim novým radostem.

nové značky - dřevěné nádobí Kay bojesen Denmark
Rozzařte úsměv od ucha k uchu vaší domácnosti s těmito nadčasovými pomocníky značky Kay Bojesen Denmark.

Wee Gallery

Objevte kouzlo značky Wee Gallery, jenž s radostí zaplnila eshop Bella Rose svými novinkami! Pro ty nejmenší z nejmenších – tato značka má ve své cílové skupině jasno. Za vznikem značky Wee Gallery stojí životní partneři – grafička Surya a učitel Dave. Inspirace přišla ve chvíli, kdy se jim narodil jejich syn, pro kterého chtěli, jak už to bývá, to nejlepší, a tak přečetli nespočet knih, ve kterých se dozvěděli třeba to, že novorozenci vidí jen do vzdálenosti 30 – 40 centimentů, a že se jim nejlépe rozeznávají tvary, jenž jsou v kontrastu černé a bílé. A voilà, přišli s kolekcí hraček, na které se i ti nejmenší můžou snadno soustředit, a které je vizuálně stimulují. Právě s převahou černo-bílé a kontrastních vzorů těší své příznivce.

nové značky - wee gallery

To nejlepší pro vaše nejmenší? Pojďte prozkoumat značku Wee Gallery

V nabídce značky Wee Gallery najdete nespočet nezbytností pro malé mrňousky. Originální hračky pro děti, které se podílejí na rozvoji jejich kognitivních a motorických dovedností, dětské knihy pro ty úplně nejmenší, dětské dekorace, jež dokonale zapadnou do jejich království, a nepochybně edukativní hry pro děti, co je zabaví na dlouhé hodiny.

nové značky - wee gallery pro nejmenší
Kontrastní hračky Wee Gallery jsou jasnou volbou.

nové značky - wee gallery

Mason Cash

Aby vám nešla z novinek pro vaše ratolesti hlava kolem, pojďte omrknout značku, která má políčeno na vaše kuchyňské království. Mezi Skandinávce se prodrala britská značka Mason Cash, která s sebou přinesla na ukázku osobité nádobí. Značka spatřila světlo světa v roce 1800 v anglickém Church Gresley, jakožto srdci keramického průmyslu. Byla to právě míchací mísa, která odstartovala vlnu zamilovanosti, obstála zkoušku času a stala se oblíbeným kouskem. Jedinečný design, věrnost a nadčasovost  – vlastnosti, které jsou součástí každého kousku.

Mason cash - mísa In the Forest

Vyberte si z nepřeberného množství nádobí, u kterého zaplesá srdce nejedné kuchyně. Nechte se okouzlit radostmi, které ozdobí jídelní stůl, pomohou vám  připravit váš vyhlášený pokrm, případně dekoracemi, které doladí prostřenou tabuli k dokonalosti. Na své si přijdou i vaši čtyřnozí členové rodiny,  pro které má připraveny mističky, ze kterých jim bude zajisté šmakovat.

Mason Cash - míchací mísyPatříte-li mezi požitkáře a nedovedete si představit vaše snídaně v poklusu? Tak to byste si měli udělat místo ve vašich poličkách. Čajový set z kolekce In the Forest vám pěkně zamotá hlavu! Budete se těšit ještě o kousek více na společné snídaně u vašeho rodinného stolu. Stylový design nechávající vyniknout výraznému, ale ne příliš vtíravému reliéfu, dodává nádobí nezaměnitelný styl. Teď jen uvařit váš oblíbený Earl Grey s medem a citronovou šťávou a nechat ránu prostor na pohodový rozjezd.

mason cash porcelánové nádobí

A my vám přejeme, abyste si užívali nejen pohodové ranní rozjezdy, ale celé dny. Tak co na ně říkáte? Ať už vám utkvěla v paměti jakákoli z nových značek, pamatujte, že je třeba pravidelně se odměňovat. Tak si pěkně bez výčitek pojďte projít náš eshop, kde se na vás těší další lákavé novinky!

 

Rozzářený úsměv z vašich nových radostí vám přeje,

Anna a Bella Rose.

Novinky prošmejděny? Mrkněte na další srdeční záležitosti ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!