Kdo odhalil podstatu hygge, ví, že zima je skvělá! My v Bella Rose máme to štěstí, že zimní hygge si můžeme vychutnávat nejenom doma, ale i v našich kancelářích – útulno, vůně svíček, horkého čaje i záplava pokojovek u nás rozhodně nechybějí.

Právě před pár týdny k nám dorazila nová kolekce vonných svíček od Village Candle, což samozřejmě neušlo pozornosti celého týmu a voňavé skleničky ihned kolovaly z ruky do ruky. Někdo se zamiloval do sladších odstínů, někdo do kořeněných a jiný zase do květin. Rádi bychom dopřáli i vám podobnou ochutnávku a proto jsme si řekli, že vám favority naší redakce představíme hezky zblízka.

vonné svíčky Village Candle
Objevte voňavé svíčky z nové kolekce Village Candle.

Šťavnaté ovoce

Vítězem kategorie ovocných tónů je jednoznačně svíčka Wild Berry Freeze. Dokázal by vůbec někdo neříci ano kombinaci ostružin, borůvek a jahod na podkladu sladkého tónu kořene taro? Možná se i vám začnou při tom pomyšlení sbíhat sliny a začnete se těšit na parné letní dny a na všechny nanuky z lesních plodů, které si stihnete dát.

Pokud jste ale spíše fanoušci citrusů, máme tu taky jednu vydařenou lahůdku v podobě Juicy Grapefruit. Propojení hořkého červeného grepu s vyzrálými meruňkamičerným rybízem doplněné o zemité tóny santalového dřeva vás prostě nabije energií! Pokud by vás honila mlsná, můžete zkusit také višňovou Black Cherry nebo slaďoučce okurkovou Revitalize.

Sladká etuda

Ti, co rádi sladké, se beznadějně rozplynou nad svíčkou Salted Caramel Latte. Ideální lahůdka zimních večerů v sobě snoubí vůni horkého espressa s kopečkem vanilkové zmrzliny, to vše přelité krémem ze slaného karamelu. Mlsat se dá velice dobře všemi smysly! Tahle mňamka navíc neobsahuje žádné kalorie…

Taky sladší, ale trochu kořeněněji laděná je svíčka Cozy Cashmerevanilka s bílými květy zde vynikají ukotvením ve vůni vzácných dřevin a vyvolávají pocit klidu, tepla a pohodlí. Líbila se nám i krémově laděná Sunlit Jasmine, která skvěle spojuje jak sladší základ vanilky a mandlí, tak svěžejší polohu jasmínu a vodního lotusu, sluncem prozářená kombinace tak ve vás vyvolá příjemné, pozitivní vjemy.

caramel
Inspirace Unsplash

Květinová romance

Vybrat nejlepší kousek z květinové sekce je docela oříšek. Každá vůně se sklání do jiného odstínu a přitom jsou všechny svěží, jemné a krásně vyvážené. Přece jen jedna však se zdá mít kromě přirozeného květinového šarmu ještě špetku nějaké tajné ingredience navíc – růžová aura Fresh Cut Peony vás okouzlí, jen co svíčku vezmete do ruky. Akord sakury, pivoňky, růže a zelených lístků projasní mysl a potěší na duši.

O něco sytější je propojení gardénie, jasmínu a lilií ve svíčce Gardenia. Tahle opojná vůně bude tím pravým, nikdy nekončícím jarem vašeho domova.

village candleSvěží nádech

Od květin je jen krůček k dalším svěžím koktejlům, které si pro nás Village Candle připravili. Asi nejzajímavějším kouskem je kompozice Cactus Flower, harmonická směs exotických sukulentů a květu gerania probouzí chuť do života a dobíjí nás autentickou silou přírody.

Velice příjemné jsou i svíčky speciální limitované edice Awaken, PurityBody & Mind. Každá se pyšní mírně odlišnou paletou, ale všechny je charakterizuje čisté, jasné naladění, podobné momentu, kdy vyjdete večer ven a jste upoutáni omamnou svěžestí čerstvého vzduchu.

Kořeněné tóny

Na závěr jsme si nechali dva kousky speciální limitované edice, které potěší obzvláště pány, ale nejenom. Svíčka Clarity propojuje citrusové tóny bergamotu a citronu z Amalfi se svěží vůní deště. Příjemná, sytá vůně uvolní vaši mysl a dodá jí novou jasnost a zaměření. Podobně, avšak smyslněji laděná Forbidden Desires si vás získá svým jedinečným laděním citrusů s čistou kůží a pižmem a nutno podotknout, že dámy určitě nenechá v klidu…

village candleDoufáme, že se vám naše ochutnávka líbila, a že vám pomůže při výběru vhodné vůně do vašeho domova, která přispěje k příjemné zimní atmosféře.

Za celou Bella Rose,

Anna

 

 

Široký výběr vonných svíček najdete zde:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!