Moc vás tu opět všechny zdravím!

Mám tu v záloze ještě jednu moji novinku, vlastně docela velkou novinu:

náš nový e-shop

Je to úplně nový e-shop, který na náš trh přinese to nejlepší z nabídky úžasných severských značek jako House Doctor, Tine K Home, By Nord, Madam Stoltz, Nordal nebo Hübsch!

Je to opět něco jiného, jiný výjimečný styl, který nejlépe vynikne samostatně – i proto jsem Nordic Day chtěla mít úplně odděleně. Bude tu kladen důraz hlavně na kvalitu, styl a jedinečnost, proto tu nenajdete tolik věcí jako na Bella Rose, ale věřím, že i tak bude nabídka zajímavá:-)

Osobně mám nejraději styl Madam Stoltz nebo Tine K Home (mimochodem mám doma teď nový černo-bílý přehoz od Tine K a od té doby bych se nejraději pořád povalovala na sedačce, hihi) a nejvíce jsem blázen do lamp všech druhů nebo designových židlí a stoliček , ale pořád se mi zdálo, že na Bella Rose se tyto produkty mezi tou romantikou a patinou ztrácí, že to pořád nějak dostatečně nevynikne. Vždy jsem toužila objednat pořádné industriální kousky třeba od Madam Stoltz nebo House Doctor, ale nesedělo mi to k Bella Rose.

Proto mi už více než před rokem v hlavě zvonil nápad na nový e-shop, ale stále mi k tomu chyběl čas a klid, abych jej mohla zrealizovat. Bylo a stále je toho tolik co dělat, tolik, co se nestíhá nebo co se musí udělat do zítra..
“ Naštěstí“ jsem začátkem roku dostala velkou infekci a musela více než týden jen ležet v posteli, myšlenky konečně dostaly volný prostor… no a jak jsem se jen trošku uzdravila, už to jelo – vymyslet logo, vymyslet design stránek, objednat zboží… za po pár dnech už to byla klasika, kterou zná asi každý, kdo se zabýval novým projektem: nespavost, non stop pracovní nasazení, totální netrpělivost a nedočkavost… no a takto nějak tedy vznikl Nordic Day 🙂

Je to opravdu jako moje další dítě (pokud počítám Bella Rose a moje dvě děti Anetku a Davídka, tak už potom čtvrté!:-))) a mám velkou radost, že se z dlouhých měsíců nutkavých myšlenek stala realita.

Postupně vkládáme novinky, které budou opět chodit na sklad v průběhu celého jara, takže se stále máme na co těšit!
Všechny novinky, inspirativní fotky a naše vzkazy můžete sledovat i na naší fb stránce www.facebook.com/nordicday

Držte prosím Nordic Day pěsti, začínáme opět od nuly, ale opět s velkým elánem 🙂

Přeji krásný zbytek dne!
MartinaLíbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!