Když jsme si prohlíželi náš Instagram a vaše krásné fotky, které sdílíte pod naším hashtagem, nemohli jsme si nevšimnout nádherných fotek paní Lucie. Instagram St.Luci.Living je plný fotografií jejího útulného domu, který vyzařuje čistotou a harmonií. Najdete v něm prvky bílého a jednoduchého nordic stylu v kombinaci s boho kousky  a sem tam i něco rustikálního a vintage. Říkáte si, že z toho nemůže vzejít nic pěkného? Naopak! My máme, po shlédnutí fotek, chuť se tam okamžitě nastěhovat! Pojďte se společně s námi podívat, jak tyto styly spojit v dokonalý domov. Vítejte u Lucie.

Jídelna u Lucie
Bílé židle a jednoduchý stůl v nordic stylu, křeslo a dekorace v boho stylu. K tomu útulné žárovky na stěně a dokonalá atmosféra je na světě!

Můžete se popsat v pár větách? Kde žijete? Bydlíte v bytě nebo v domě?

Ahoj, jmenuji se Lucie a žiji se svojí rodinou v menším rodinném domku na okraji Českých Budějovic. Momentálně jsem na rodičovské dovolené, mým největším koníčkem je zpěv, ruční práce a v neposlední řadě zdokonalování našeho bydlení.

Jak byste popsala styl Vašeho bydlení? Co Vás inspirovalo si v tomto stylu bydlení zařídit a co se Vám na něm líbí?

Mám ráda několik stylů, líbí se mi nordic, vintage, rustikální i boho styl. Všechny tyto styly se snažím zakomponovat do našeho domova, ale protože mám ráda jednoduchost, vzdušnost, přírodní materiály a dřevo, řekla bych, že u nás převažuje styl skandinávský (nordic). Inspirací mi je internet a různé zajímavé účty na Instagramu. Myslím, že tento styl vévodí aktuálním moderním trendům, což mě asi také trochu inspirovalo.

Kuchyně paní Lucie
Kuchyně s jídelnou paní Lucie je krásná, čistá, jednoduchá s boho prvky, které najdete napřiklad u značky Madam Stoltz.

Jakými zásadami by se měli čtenáři řídit, pokud by si to doma chtěli zařídit stejně krásně, jako Vy?

Každý by si měl zařídit bydlení tak, aby se tam cítil dobře. Já mám ráda jednoduchost a snažím se, aby k sobě vše ladilo. To je pro mě asi největší zásadou.

Co na to říká rodina? Mluví Vám do zútulňování nebo máte volnou ruku?

Rodina je tolerantní, nechávají mi naprosto volnou ruku a v mém zútulňování mě podporují. Občas ze mě mají srandu, jsem totiž člověk, který pořád něco přestavuje.

Zimní zahrada paní Lucie
Snová zimní zahrada ♥ A papírový pytel Le Sac En Papier jako obal na květináč je skvělý a originální nápad!

Z jakého kousku u Vás doma máte největší radost?

Mám jich víc, ale asi největší radost mám z letní tašky White Fringes od Madam Stoltz. Líbí se mi její provedení a široké využití, a to nejen v interiéru.

Znáte slovíčko Hygge? Co to podle Vás znamená? Jak podle Vás vypadá dokonalá chvilka?

Myslím, že je to životní styl Skandinávců tzv. ,,NA POHODU“. Dokonalou chvilku si představuji tak, že zapálím svíčku, naliji si dobré vínko, zachumlám se do deky a relaxuji.

Obývák paní Lucie
Z obývacího pokoje útulná atmosféra přímo vyzařuje!

Máte u nás nějaký kousek vyhlídnutý?

Váš e-shop je úžasný, mám vyhlídnutých hned několik kousků, ale protože se blíží Vánoce, pokukuji po minimalistickém závěsném adventním svícnu.

Dům paní Lucie
Poslední nahlédnutí do domu paní Lucie.

A jsme u konce dnešního šmejdění po domě St.Luci.Living. Doufáme, že jsme inspirovali ty z vás, kteří by chtěli do svého domu také zakomponovat nějaké boho, rustik nebo vintage kousky. S chutí do toho!

Krásný den plný dokonalé atmosféry přeje

Lucie, Míša a Bella Rose.

 

 

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!