A je to tady… taky vám někde ve skrytu duše připadá, že jsme teprve před chvílí schovali loňskou vánoční výzdobu a že letošní svátky přišli skutečně rychle? Jako by to bylo včera, co jsme hledali ten nejkrásnější vánoční balicí papír, posílali pozdravy a přání do všech koutů republiky a choulili se k horkému vánočnímu punči na krásně vyzdobených náměstích.

U nás v Bella Rose jednoduše milujeme Vánoce, svědčí o tom vánoční playlisty v každé kanceláři, veselé pobrukování koled u holek ve skladu, i to, že naše majitelka Marťa před každými Vánoci udělá její slavné Ris ala mande, po vzoru staré dánské tradice. Recept na něj se dozvíte v našem lookbooku zde.

Odpočinek na prvním místě

Poslední adventní víkend si dopřejte trochu oddechu a užijte si klidné zimní hygge. Sáhněte po vašem oblíbeném hrnečku, uvařte si vánoční čaj a zabaleni do deky si aspoň na chvilku odpočiňte. Až nasbíráte dostatek energie, příprava na vánoční veselí vám půjde lépe od ruky! Abyste se dokonale naladili na sváteční atmosféru, sestavili jsme pro vás seznam filmů s vánoční tématikou, které si můžete pouštět celý poslední adventní víkend! Pohodlně se usaďte, nachystejte si dárky, potřeby pro dárková balení a hurá na to!

K balení dárků přizvěte pomocníky!

Vánoční pohádky pro děti

Cukroví, spousta světýlek, vánoční pyžámko a ty nejteplejší ponožky! Uvařte vašim nejmenším velký hrnek horkého kakaa, zásobte je jejich nejoblíbenějším cukrovím a pusťte si společně pohádku. Náš seznam obsahuje pohádky pro malé i velké děti a jsme si téměř jisti, že potěší i dospělé.

Teplé ponožky, pohádky a hlavně cukroví!

Vánoční koleda (2009)

Grinch (2018)

Elf – Vánoční skřítek (2003)

Ukradené Vánoce (1993)

Louskáček a čtyři říše (2018)

Anděl Páně (2005)

Mrazík (1964)

Tři oříšky pro popelku (1973)

Jak Grinch ukradl Vánoce (2000)

Romantické filmy a komedie pro ty, co si užívají atmosféru

Ruku na srdce, kdo držel palce Kevinovi, aby utekl lupičům? Nebo kdo tajně doufal, že se krásná Julie ve filmu Láska nebeská rozběhne nocí za Peterem a zůstane s ním? Vánoce jsou o tajných a skrytých přáních, které mnohdy v onu magickou noc opravdu vyjdou. Sestavili jsme pro vás seznam vánočních filmů, ve kterých se skryté sny opravdu plní a konce jsou vždycky šťastné! Takže se poklidně usaďte s miskou cukroví a nechte se vtáhnout do skvělých vánočních filmů.

Filmy pro romantické chvilky i odpočinek

Pro romantické duše

Láska nebeská (2003)

Prázdniny (2006)

Zatímco jsi spal (1995)

Vánoční kronika (2018)

Předvánoční večer (2019)

Jack Frost (1998)

Na Hromnice o den více (1993)

Střihoruký Edward (1990)

Pelíšky (1999)

Pro zasmání

Sám doma v New Yorku (1992)

Deník Bridget Jones (2001)

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Santa má bráchu (2007)

Santa je úchyl (2003)

Santa Claus (1995)

Se správnou zvukovou kulisou půjde balení dárků samo!

Ach, je tolik krásných filmů! Který ve vás zaručeně vyvolá tu správnou atmosféru? Pro nás je toto základní seznam, který jak doufáme, stihneme o letošních Vánocích celý. Zkuste nám do komentářů napsat, jestli jsme na nějaký nezapomněli!

Nyní nám už jen zbývá vám za Bella Rose popřát šťastné, veselé a pohodové Vánoce! Spoustu dárků pod vánočním stromečkem, výborné cukroví a nespočet milých zážitků, na které budete ještě dlouho vzpomínat!

Za celý tým Bella Rose,

Nikola

Kousky, které zkrášlí váš interiér a zahřejí vás na těle i na duši

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!