Na Bella Rose se konečně objevila dlouho slibovaná jarní kolekce od Ib Laursen! Pojďte se s námi podívat, jak jsme pro vás vybírali ty nejlepší úlovky pro tuto sezónu a jak to vlastně vypadá v dánském showroomu Ib Laursen.

Majitelka Bella Rose Martina se do nádherného dánského města Ribe, kde Ib Laursen sídlí, vydala s manželem už před Vánocemi. Jarní a letní kolekci je nutné vybírat se značným předstihem a my vám jako vždy chceme nabídnout skutečně to nejlepší, co tahle sezóna přinesla, takže výběr to skutečně nebyl jednoduchý…

Keramika Mynte je stálicí v každé kolekci Ib Laursen, ať už je řeč o miskách, talířcích nebo džbánech. Každý rok Ib Laursen přichází s novými a netradičními barvami, kterými chce osvěžit stávající kolekce. Pro rok 2016 použil neskutečně romantické tóny jara a léta. Představil veselou citronově žlutou kolekci Lemon Zest, svěží jarní zelenou Meadow Green a letní romantickou fialkovou Levander Haze. Ale rozhodně se nemusíte bát, že byste přišli o své oblíbené odstíny. Ty samozřejmě doplňujeme se stejným nasazením, jako keramiku v barvách nových a neokoukaných.

Stejně tak jsme pro vás vybrali nové odstíny oblíbené keramiky Casablanca. Můžete svou dosavadní výbavu doplnit o Květník Casablanca Black s černými ornamenty nebo Květník Casablacna grey s šedými. Stejně tak si zaručeně zamilujete Mističku Casablanca malva s jemnými fialkovými akcenty.

A když už je řeč o keramice se vzorem, nemůžeme vynechat novinku s názvem Ida – kolekci s jemnými romantickými kvítky. K úžasné keramice Mynte Lemon Zest jsme vybrali Ida Yellow. Budou se spolu krásně kombinovat díky stejnému odstínu citronově žluté a vytvoří i pěkný kontrast celistvé barvy a jemného vzorku. Můžete si tedy vyladit slavnostní tabuli třeba žlutými talíři Mynte Lemone Zest, ke kterým výborně sednou hrnečky Ida Yellow.

Neodolali jsme ani modré, mentolové, ale ani šedé kolekci Ida (ta bude vypadat úžasně s klasickou šedou keramikou Mynte French Grey). Kombinace bílé a drobných kvítků je jednoduše dechberoucí. Vyzařuje z ní romantika a nostalgie. V létě můžete na terase servírovat občerstvení na oválném talířku Ida grey a kávu svým hostům podat v porcelánovém hrnečku Ida grey se stejnými jemnými kvítky v elegantním šedém tónu. Nebo nakombinovat oválný talířek Ida Yellowhrneček Ida Blue… Vaší fantazii se meze nekladou.


Oblíbenou keramikou to ale nekončí. Nevšední barvy nemusí rozzářit jen vaši slavnostní tabuli. K jaru i létu patří rozkládací lehátka, venkovní křesílka, kanape a prostorná houpačka. A všichni víme, jaké to je uvelebit se po náročném dni v teplý podvečer do nějakého toho křesílka a relaxovat. Pod hlavu nebo za záda vložit pohodlný polštářek a přikrýt se teplou dekou. A ani v tomto případě není důvod bát se barev a vzorů. Opřete svou hlavu do pohodlného žlutého polštářku se lněným povlakem v citronovém odstínu Yellow, doplňte ho černým povlakem Antique Black, prašně modrým, zeleným, nebo růžovým polštářkem v odstínu malva a přikryjte se žlutým prošívaným přehozem Yellow.


nové kolekci naleznete i stálice značky Ib Laursen, které pouze lehce změnily tvar nebo velikost. Takže se opět můžete těšit z nádherných luceren, svícínků, skleněných poklopů, proutěných košíků nebo skleněných váz. Překvapí vás jejich rozmanitost. Hitem se staly také cementové kachličky Pattern Black s drobnými ornamenty. Etno styl a orientální vzory tuto sezónu ovládly nejen interiérový design. Není divu, k létu se jednoduše hodí. A s nevšedním betonem neuděláte chybu ani v případě květníku. Vzory dálného východu se budou dobře vyjímat i na koberečcích.Protože jaro a léto nás všechny přivádí na dvorky, terasy a do zahrad našich domů, mysleli jsme i na outdoorové doplňky. Proč zalévat záhonky klasickou šedou zinkovou konvicí, plet s kbelíkem v notoricky známé stříbrné s patinou a sázet květiny s nudnou lopatkou? Vybrali jsme pro vás u Ib Laursen bílý smaltovaný kyblík Small Whiteelegantní smaltovaný džbán Small White nebo zahradní lopatku Yellow ve veselém odstínu žluté.


A teď si představte, jak sedíte pod svou pergolou, prostíráte oběd pro rodinu, vaše tabule hraje letními barvami, kolem jsou veselé a nevšední doplňky, slunce svítí, … Ano, jaro je konečně tady, tak ať vás nezastihne nepřipravené na toto nejkrásnější období v roce.

Krásné jaro vám přeje Martina, Petra & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!