Hledáte originální dárky k narozeninám pro své blízké? Tak to jste na správném místě. Připravili jsme pro Vás tipy na narozeninové dárky pro celou rodinu.

Blíží se narozeniny někoho Vám blízkého, ale zatím si jen marně lámete hlavu, čím ho (ji) potěšit? Prohlédněte si naše tipy na narozeninové dárky, které jen tak někde nenajdete.

Potěšte své blízké originální postříbřenou lžičkou s hravým nápisem. Bude to milé překvapení nejen pro obdarovaného, ale i pro Vás. Jak to? Každá lžička je originál a můžeme Vám zaručit pouze nápis na ní, nikoli tvar. Pokud máte rádi krásné věci a překvapení, lžička Vás určitě nezklame.

 

 

happy

 

 

 

 

 

Každého správného gurmána jistě potěší dárek v podobě mini balení vysoce kvalitních olivových olejů v krásné dárkové krabičce.

oliv

 

 

 

Originálním dárkem může být také relaxační sprej na polštář. Stačí ho trochu stříknout na spací polštář a následně se oddat sladkému snění. Skleněná lahvička je navíc krásně zabalená ve lněném sáčku, což ji přímo předurčuje k tomu, aby byla někomu darována.

 

sprej

 

 

 

 

 

Rádi darujete praktické dárky? Tak to by se Vám mohl líbit drátěný stojánek na kapsle do kávovaru. Je nejen praktický, ale navíc skvěle vypadá. Určitě jím potěšíte.

 

 

stojánek

 

 

 

 

 

 

Darujte květiny v nevšední podobě. 🙂 Kovový věneček působí velice něžně a bude se nádherně vyjímat na dveřích či na okně, ale také pověšený třeba na zdi.

 

 

věneček

 

 

 

 

 

 

Luxusní flakon potěší každou správnou dámu. Nejedná se pouze o vznešený doplněk toaletního stolku, ale lze ho opravdu i používat. Stačí do něj přelít oblíbený parfém.

 

 

flakon

 

 

 

 

 

Různé krémy nejsou jen ženskou záležitostí. I muži o sebe rádi pečují. Jedinečný krém v pánské vůni příjemně provoní nejen ruce, ale i celé tělo.

 

 

krémpán

 

 

 

 

 

 

Každá holčička se ráda obléká do kouzelných princeznovských šatů. Umíte si představit rozzářená očka malé princezny, která otevře narozeninový balíček a objeví v něm nádherné šatičky jako z pohádky?

 

 

šatičky

 

 

 

 

 

Malého rytíře jistě potěší dokonalé rytířské brnění, aby mohl bojovat s drakem a zachránit krásnou princeznu.

 

 

 

brnění

 

 

 

 

 

 

A k brnění samozřejmě patří i meč!

 

 

 

meč

 

 

 

 

 

 

Pokud přece jenom stále váháte, jaký dárek vybrat, dáme Vám alespoň malou radu – vybírejte srdcem a nemůžete šlápnout vedle. 🙂

 

Případně dárkový poukaz to vždy jistí. 😉

 

poukaz

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!