Když jsme přemýšleli, kdo by mohl reprezentovat kolekci měsíce září, napadlo nás, že bychom oslovili opět někoho z nás. Tentokrát padla karta na naši nákupčí Káťu, kterou jsme vyzpovídali a která na sebe prozradí pár zákulisních informací. Udělejte si kafíčko, jako jsme to udělali my, na talířek dejte něco dobrého a pojďte poznat naši Káťu.

Představ se nám trošku.

V Bella Rose pracuji jako nákupčí. Mým úkolem je, aby byl náš eshop stále plný věcí, které Vám budou doma vytvářet krásnou atmosféru. A tak, když se mi konečně podaří do skladu dostat světelné řetězy ze Švédska, napsat tisíc emailů na všechny světové strany a udělat si pořádek v objednávkách – přijde čas na vybírání novinek z kolekcí našich dodavatelů a taky doobjednávání toho, co má u našich zákazníků největší úspěch.

Co tě na této práci baví?

Zatím všechno! I když se mi sem tam nechce do psaní emailů nebo zkoumání statistik, vždycky jsem na konci dne ráda, že jsem to udělala. Jsem moc ráda, že můžu každý den používat angličtinu, baví mě komunikovat s lidmi různých národností (i když jen na dálku) a budovat s našimi dodavateli dobré vztahy. Baví mě, vžívat se do našich zákazníků, protože, každý má rád něco jiného a já tak v sobě každý den hledám pochopení a lásku ke všem našim značkám, napříč styly a že jich tu máme! A i když bych to sama do sebe nikdy neřekla, baví mě tabulky a statistiky, které k mé práci neodmyslitelně patří. Baví mě zkoumat, čemu se daří, jakou zásluhu na obratech má sezóna, kolik si můžu dovolit utratit za novou kolekci u Madam Stoltz (letos jsem se rozšoupla, ale je fakt krásná 😀 ) a podobně. Odměnou mi pak je, když do skladu dorazí objednané novinky a my nadšeně listujeme diáři, očicháváme svíčky nebo jen bereme vše do ruky.

Jakou značku, nebo značky, máš úplně nejradši a proč?

Tohle je pro mě vážně těžká otázka. Jedním z mých výsledků našeho testu stylů bylo, že jsem ekletik. Umím si vybírat moderní i starší kousky, bohémské i minimalistické a kombinovat je. Takže škála značek, které mám ráda je vážně široká. Pokud musím jmenovat, tak tedy – Hübsch a jejich klasický a čistý design, Garden Trading pro všechny milovníky zahradničení, HK Living pro jejich žíhanou keramiku (těšte se na novou kolekci!) a nebo třeba roztomilosti od Sass & Belle. Ale kdyby ses mě zeptala za měsíc, budou moje preference zase někde jinde.

Kdyby sis mohla vybrat jeden produkt z Bella Rose a odnést si ho hned domů, který by to byl?

Teď je to momentálně Přírodní mýdlo Coffee Time od Almara Soap!

Jaký interiérový styl se ti líbí?

Jak už jsem říkala, miluji je všechny. Pokud jde, ale o můj vysněný interiér, byly by v něm prvky hlavně přírodního, skandinávského a bohémského stylu.

Jaký produkt bys nikdy nekoupila?

Takový, u kterého si nejsem jistá, co bych s ním pak dělala. Dávám si velký pozor na impulzivní nákupy, a proto si nekoupím nic, co by doma nemělo předem vyčleněné místo. Nechci aby věci vlastnily mě, proto se jimi zbytečně neobklopuji.

Stal se ti někdy nějaký trapas v práci?

Jsem někdy dost nemotorná a taky prostořeká, nemám tím pádem o trapasy nouzi 😀 . Tak třeba tento: Jsem alergická na různé věci, které na jaře a v létě létají vzduchem, tudíž otravuju kolegy v kanceláři svým věčným kýcháním a smrkáním. Když byla letos moje sezóna v plném proudu, seděla jsem za svým stolem, když na mě z ničeho nic přišlo obří kýchnutí. Bohužel, jsem byla těsně namáčklá na stole a jak jsem s sebou u něj trhla, celý stůl se nahnul a v tu ránu monitor letěl na zem. No co si budem. Takhle rychle jsem se snad ještě nikdy nepohnula. Naštěstí se mi ho podařilo chytit a kromě šoku kolegů se vlastně nic nestalo. Jen jsem si vyslechla, že mi to říkali, že mám ten monitor moc na kraji stolu a taky mě to naučilo se před každým kýchnutím od stolu daleko odsunout.

Kolik zboží sis už odnesla domů?

Pár kousků už bylo, ráda u nás vybírám dárečky pro okolí. Naštěstí, nebo naneštěstí, máme doma teď věcí až nad hlavu, takže se krotím. Horší to bude, až se přestěhujeme.

Vzhledem k tomu, že jsi objednávala všechny letošní podzimní kolekce, která se ti líbí nejvíc?

Podzimní kolekce pro mě byla radost objednávat. Všem letos vládnout přírodní materiály a zemité barvy, což je můj šálek čaje. Moc povedená je kolekce od Bloomingville nebo House Doctor. Tam s výběrem není možné šlápnout vedle. Pro odvážnější je pak ideální kolekce Madam Stoltz.

S jakou značkou se ti nejlépe spolupracuje?

Takových je naštěstí spousta. Snažím se udržovat si se všemi dodavateli co možná nejhezčí vztahy, i když ne vždycky jsou naše konverzace o příjemných tématech, například když řešíme reklamace nebo finance. Moc milí jsou například v Green Gate, Sass & Belle, v Rosendahl Design Group, která nám dodává značku Kähler a brzy možná i další. Jejich obchodní zástupkyně Maria za námi dokonce na jaře přijela na schůzku do Brna až z Dánska. Bylo moc fajn, konečně vidět naživo někoho s kým si normálně jen píšete. Mohla bych pokračovat ještě dlouho.

To, že v Bella Rose všichni milujeme vonné svíčky je jasné, jak to vypadá, když přijde nová várka?

Řekla bych, že každá nová kolekce svíček je pro nás jako malé Vánoce. Jenom se místo u stromečku sejdeme nad paletou plnou krabiček a stejně jako děti trhají balící papír, my divoce rozbalujeme. Každý pak vytahuje nové kousky, a nadšeně výská při prvním přivonění. Každou svíčku dáme kolovat a sdílíme, jestli se nám její vůně líbí a co nám připomíná. Jsme převážně dámský kolektiv a i když navenek vystupujeme jako distingované ženy, nad svíčkami se z nás stávají opět puberťačky. Podobně je to nad papírnictvím nebo čímkoliv roztomilým.

Co ráda děláš ve volném čase?

Ve volném čase, sice nerada šplhám po kopcích, ale ráda se z nich pak koukám do kraje. Ráda cestuji, ale nerada vybaluji. Nerada vařím, ale moc ráda peču a jím. Nebo taky dělám vedoucí v turistickém oddíle a to moc ráda.

Krásné dny na přelomu léta a podzimu

přeje Káťa, Michaela a Bella Rose

 

Co se vám bude doma na podzim hodit ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!