Vyhlížíte již nedočkavě jaro? Zatím je ještě daleko, ale čekání si můžete zpříjemnit díky úchvatné nové kolekci od Green Gate, která je plná veselých barviček, kytek a motýlů. Vneste si domů kousek jara již nyní. 🙂

 Výrobky dánské značky Green Gate si musí zamilovat snad každý. Jsou veselé a hravé, zkrátka okouzlující. Stačí se na ně podívat a hned se Vám zlepší nálada. 🙂

Baví Vás umývání a utírání nádobí? Pokud zrovna moc ne, zkuste vzít do ruky například kartáč na mytí nádobí se vzorem Alba red a půjde Vám to samo. Následně použijte utěrku s nějakým krásným motivem a třeba nakonec zjistíte, že Vás umývání a utírání nádobí vlastně docela baví. 🙂 I ta nejméně oblíbená činnost se vždycky dá nějak zpříjemnit.

 

kuch

 

 

 

Ještě zůstaneme v kuchyni. Jistě z vlastní zkušenosti víte, že úložných dóz není v kuchyni nikdy dost. Co byste řekli na plechové dózy v novém vzoru, které se hodí na suché potraviny a současně budou krásnou ozdobou Vašich poliček nebo kuchyňské linky?

 

modrůž

 

 

Máte raději sklo? Tak to si jistě zamilujete nádherné skleněné dózy s víčkem s romantickým motivem motýlka v šedé barvě. Určitě neskončí schované někde za dvířky kuchyňské linky, ale stanou se originální dekorací Vaší kuchyně či jídelny.

mot

 

 

Jak nejlépe začít den? Výtečnou snídaní podávanou z překrásného porcelánu. Navíc tento kouzelný porcelán má více možností využití. Z porcelánového šálku bez ouška bude báječně chutnat káva nebo čaj, ale lze ho využít i jako stylový květináček. Džbánek na smetanu či mléko lze zase použít jako originální vázičku.

 

sníd

 

 

 

Pozvěte své známé na odpolední čaj a výborný dortík. S pomocí něžného porcelánu od Green Gate Vaši návštěvu zaručeně oslníte.

 

dort

 

 

 

Hledáte jednoduché a přitom působivé oživení Vašeho obývacího pokoje nebo ložnice? Pokud jste romantické duše, určitě Vás osloví překrásný bavlněný povlak na polštářek, který rozzáří Vaši pohovku, oblíbené křeslo nebo postel.

 

povlak

 

 

 

Nádherný oboustranný přehoz zase vmžiku promění design Vaší ložnice či dětského pokoje.

přehoz

Spoustu dalších úchvatných výrobků značky Green Gate najdete pěkně pohromadě na tomto místě. Stačí si jen vybrat. 🙂

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!