Když se mi podaří ráno uklidit z jídelního stolu drobky, pastelky, figurky bojovníků, upatlanou marmeládu, složenky, účtenky, nabíječku od mobilu, lžičku, vidličku, hrnek od kafe a zapomenutou učebnici prvouky, snažím se na pár hodin jídelní kout udržet dle mých představ – tedy uklizený a v rámci možností samozřejmě i nějak „vyzdobený“.

Dnes jsem uklidila poslední stopy vánoční výzdoby a nechala vyniknout jen mé dva oblíbence – Vitru a Tine K. Myslím, že jim to spolu sluší vždy a všude.

Potřebovala bych ještě o něco větší lampu nad stůl, ale zrovna dnes nám na sklad přišly tři palety zboží od Tine, tak snad tam něco vyberu;-)
Židle Eames byly dlouho můj sen, který jsem si asi před rokem a půl splnila a není dne, kdy si neřeknu, jak dobře jsem udělala. Opravdu doporučuji zainvestovat aspoň jednou za život (a čím dřív dřív, tím líp) a pořídit si nějaký vysněný ikonický kousek, po kterém toužíte. Stokrát si pak řeknete, jak se to vyplatilo. 
Ptáka jsem si dnes přestěhovala z pracovny sem na poličku, kde má myslím víc prostoru vyniknout. I když v pracovně mi teda bude ten jeho vševědoucí pohled chybět;-) 
Od Tine mám na stole i květináčky na hyacinty, které jsou snad věčné. Musím jim v novinkách ve skladu najít ještě nějaké větší do party, abych byla připravená na jaro. Už se těším až si do nich dám stromečky myrty a olivovníky.
Ještě se dnes raduji z obalu na kapesníky, který jsem koupila včera.
Kdo má děti, ví, že rýmečka je od podzimu do jara dalším členem rodiny a mě ty děsné barevné kapesníkové krabičky už prostě způsobovaly téměř estetický tik v oku. A pak jsem objevila tento kryt od Essey a můj dlouholetý problém je vyřešen. Heuréka!;-))
Tak já utíkám pracovat (dokud babička vozí kočárek). Mějte pohodové úterý a všem upatlaným marmeládám zdar!;-) Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!