Blíží se Den matek, a tak máte skvělou příležitost potěšit své maminky nějakým milým dárečkem.

Maminka je tím nejdůležitějším člověkem v našem životě, a tak si zaslouží jen to nejlepší. Přemýšlíte, čím potěšit svou maminku na Den matek? Pojďte načerpat inspiraci.

Šperkem potěšíte každou ženu. Elegantní náušnice budou Vaší mamince zaručeně slušet.

náuš

 

 

 

Vyjádřete svou lásku něžným náramkem s ozdobou ve tvaru srdíčka. Srdíčko je vykládané krystalky Swarovski a vypadá opravdu kouzelně.

náram

 

 

V šatníku žádné ženy by neměl chybět elegantní šál, který dodá každému outfitu správný šmrnc. Jarní barvičky a něžné kvítky určitě potěší.

 

šál

 

 

 

 

Skutečně originálním dárečkem se stanou andělé a figury Willow Tree. Jsou překrásné a dokonale vyjádří Vaše city, aniž byste museli cokoli říkat. Stačí jediný pohled

 

anděl

 

 

 

Úžasným dárkem je také kosmetika. Můžete zvolit například krásně zabalený dárkový set obsahující výrobky s vůní růže.

set

 

 

Malinové bonbony ve tvaru květu jistě okouzlí nejen Vás. Jsou zabaleny v krabičce se stužkou a přímo vybízejí k tomu, aby byly darovány.

 

bonbon

 

 

 

Kdo by odolal originálnímu spojení čokolády a fialek? Pravé fialkové okvětní lístky kandované v jemném cukru dodávají čokoládě nezapomenutelnou chuť.

čokkol

 

 

 

Pokud Vaše maminka ráda peče, určitě ji potěšíte nádherným setem zapékacích misek ve tvaru srdce v něžné růžové barvě.

 

misky

 

 

 

 

S ovocným (nebo jiným) čajem jistě také nešlápnete vedle. Německé čaje Tafelgut jsou velice oblíbené a vynikají svou exkluzivní chutí a vůní.

 

čaj

 

 

Krásnou plechovku s čajem můžete doplnit ještě porcelánovým šálkem s něžným motivem květiny a parádní dáreček je na světě.

 

šálek

 

 

 

 

Hledáte nějaký voňavý dárek? Zkuste vonný difuzér, který interiér příjemně provoní jemnou vůní. Skleněná lahvička s dřívky z přírodního ratanu se navíc stane moc pěknou dekorací. Vše je zabaleno v dárkové krabičce s mašlí.

 

difuzer

 

 

 

Dáváte přednost klasice v podobě vonné svíčky? Pak pro Vás máme svíčku ve skleněném kalíšku s motivem motýla nebo můžete zvolit kombinaci proužků a drobných květů. Po dohoření svíčky můžete skleněný svícínek používat jako originální dekoraci i jako svícen na čajové svíčky.

 

motýlproužekkyt

 

 

 

 

 

Přemýšlíte, jak dárek hezky zabalit? Papírový sáček se srdíčky bude správnou volbou.

 

sáček

 

 

 

Věříme, že Vaši maminku potěší jakýkoli dárek. Důležité je, aby byl darován s láskou. A to určitě bude. 🙂

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!