Když se vyskytne příležitost udělat blízkým radost, měli bychom ji vždycky využít. Jednou z takových příležitostí je rozhodně i Mikuláš. V jednom z našich předchozích článků jsme radili, jakou netradiční mikulášskou nadílku můžete přichystat dětem. Nenechte se ale zmást! Mikuláš není jenom pro děti. I dospělí by si měli navzájem dělat radost, kdykoliv to jen jde. Přečtěte si naše tipy na mikulášskou nadílku pro do dospělé a potěšte třeba svou drahou polovičkou lahodným překvapením!

Co dát dospělákům na Mikuláše?
Co dát dospělákům na Mikuláše?

Nicolas Vahé, expert na pochoutky pro dospělé

Když se řekne Nicolas Vahé, určitě se vám vybaví vybrané delikatesy. Že gurmánské speciality michelinského šéfkuchaře Nicolase Vahé ještě neznáte? Tak byste to měli honem rychle napravit a nadělit si je sobě nebo svým blízkým! Vždyť tradiční mikulášskou nadílkou jsou právě pochutiny a jídlo.

Vybrané suroviny, originální receptury a designové obaly jsou jen jedny z mnoha kvalit delikates od Nicolase Vahé. Pesta, konfity, džemy, tapenády, bruschetty, hořčice, oleje, soli, koření a další netradiční pochoutky vaše blízké rozhodně potěší. Nicolas Vahé nabízí  i oříšky v čokoládě nebo slané karamelky, takže pokud máte ve svém okolí spíš milovníky sladkého, najdete dokonalý dáreček i pro ně.

Pochoutky od Nicolase Vahé jsou skvělou mikulášskou nadílkou
Pochoutky od Nicolase Vahé jsou skvělou mikulášskou nadílkou

Lahodná novinka: francouzské delikatesy Le Cru

Dost už ale o Nicolasovi. Viděli jste už naši novinku, francouzské speciality Le Cru by Chic Antique? Tyto delikatesy potěší nejen úžasnou chutí, ale i krásnými vintage obaly, které kuchyňské lince nebo prostřené tabuli vdechnou nezaměnitelné kouzlo. Mají vaši blízcí rádi sladké? Sáhněte po ovocném džemu nebo sladkém sirupu. Jsou spíš na slané? Pak bude správnou volbou ochucená hořčice, konfit nebo pesto. A nebo si spíš libují (jako správní čerti) v ostrých jídlech? V tom případě není jiná možnost, než majonéza nebo olivový olej s chilli.

Pochoutky značky Le Cru rozhodně potěší nejen na Mikuláše
Pochoutky značky Le Cru rozhodně potěší nejen na Mikuláše

Darujte čaj na zahřátí

Co darovat na Mikuláše místo jídla? Zkuste to s lahodnými německými čaji Tafelgut! Tyto vybrané čajové směsi jsou doplněny o celé kousky (někdy spíš kusy) koření a ovoce, ale třeba i o mandle v cukru, marshmallows, mini pusinky nebo cukrové vločky. Každý čaj je navíc balený v krásné kovové dózičce a vybrat si můžete rovnou z menší a větší varianty. Zaručujeme vám, že na čajích Tafelgut si vy i vaši blízcí skutečně pochutnáte..

Mikulášská nadílka v podobě čajů Tafelgut
Mikulášská nadílka v podobě čajů Tafelgut

Potrpí si vaši blízcí na čokoládu? V tom případě je rozhodně potěší jiná pochoutka od Tafelgut – čokoláda na lžičce, která je navíc doplněná o nadýchané marshmallows. Čokoládu stačí jen ponořit do horkého mléka a slaďoučký nápoj je na světě. A pokud dáváte přednost klasice, můžete za oknem nechat nadílku v podobě minimalistického adventního kalendáře Tafelgut!

Ideální nápoj na zimu? Horká čokoláda s marshmallows!
Ideální nápoj na zimu? Horká čokoláda s marshmallows!

BIO novinka z Francie – čaje Løv Organic

Pokud si vaše drahá polovička potrpí na zdravý životní styl, zkuste jí na Mikuláše nadělit naši BIO novinku – čaje Løv Organic. Tyto BIO čaje z Francie inspirované Skandinávií, jejichž přísady pocházejí z ekologického zemědělství, potěší i ty nejnáročnější strávníky. Bílé i zelené čaje, rooibosy i ovocné, sypané i porcované a dokonce i celé čajové kolekce v barevných obalech si nejde nezamilovat.

BIO čaje dospěláky rozhodně potěší
BIO čaje dospěláky rozhodně potěší

Tak už víte, kterou pochoutku svým blízkým na Mikuláše nadělíte? Nebo se ještě rozmýšlíte? Z vlastní zkušenosti vám můžeme říct jedno – za zkoušku rozhodně stojí všechny!

Krásný advent plný pohodové atmosféry přeje

Aneta & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!