Dnes Vám přinášíme několik fotografií z nové kolekce Madam Stoltz a z jejich letního obchůdku ve Svaneke na ostrově Bornholm.

V kolekci Podzim / Zima 2010 je dáno více prostoru stylu „industrial living“, který je u Madam Stoltz čím dál více dominantní. Hlavní materiály jsou dřevo, kov, zinek, sklo … bílou a šedou barvu doplňují i hravé barevné vzory, které vše dokonale oživí a zútulní. Zkrátka jako vždy v sobě Madam Stoltz nezapře typický skandinávský design!

Některé kousky jsou spíše designová záležitost na hranici líbivosti, ale co když právě jeden takový výrazný „poklad“ může interiér oživit více než se na první pohled zdá? Velký svícen či váza, atypický podnos, designová lampa nebo stolek … ať už vyberete cokoli, je radost mít v interiéru alespoň jeden takový „úlet“, který zde bude pevným bodem mnoho let, i když se ostatní dekorace a doplňky budou podle nálady, sezóny nebo účelovosti stále měnit:-)

Možná právě u Madam Stoltz najdete tu pravou inspiraci – pokud se někdo chystáte na veletrh Tendence v Praze (9. – 12.9.2010), těšíme se na Vás na stánku Madam Stoltz!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!