Přeji krásný den!
Dnes mám pro Vás k náhledu nádherný nový katalog Madam Stoltz pro sezónu jaro – léto 2012! Najdete jej zde: http://madamstoltz.dk/CatalogSpring2012/index.html Jak se Vám líbí?Já miluju od Madam Stoltz všechny lampy, takže jsem opět nadšená z nových stínidel a lampiček, a také se moooc těším na nové stoličky, židle a stolky (zaměřte svoji pozornost hlavně na stolek v podobě maxi podnosu s přídavnými bambusovými nožkami)!

Také si určitě pořídím některou z nových barev plyšových polštářků, protože už máme doma dva (i přehoz) a pořád se o ně hádáme:-) Jsou strašně moc pohodlné a vypadají na sedačce opravdu nádherně!

V nové kolekci je i několik nových vzorů nábytkových úchytek, stylové skleněné vázičky a dózy (hlavně mi učarovala jedna fotografie dózy s peříčkem a dřívky z pláže!) a samozřejmě zinkové květníčky ve všech možných tvarech a velikostech. Tyto květníčky mám moc ráda, hlavně proto, že nejsou moc zdobené a dají tak vyniknout obsahu – ozdobí je nejlépe přece květiny nebo bylinky!

Celý katalog se nese v letní atmosféře ostrova Bornholm, kde Madam Stoltz sídlí … ááách, také už se tak těšíte na léto? 🙂

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!