Venku je konečně letní počasí, válenky jsem uschovala do krabice a vyměnila je za žabky a balerínky, na terasu oprášila opalovací lehátka… takže jsem dnes musela uznat, že mě tento týden dostihla letní nálada. Konečně, hurá!

To mělo ovšem za následek dvě tradiční věci – začala jsem na internetu vyhledávat last minute zájezdy k moři (i když nemám čas nikam odjet) a přeházela jsem půlku šatny s tím, abych zjistila, že opět nemám nic letního na sebe (nebo je mi to po porodu malé)…takže když jsem v tomto období měla vymyslet obsah nového newsletteru na Bella Rose, bylo téma Akce na oblečení, boty a šperky jasné.
A když už nakupování módy, tak pořádně a výhodně:  proto až do úterý 27.5.2014 můžete nakoupit vše v kategoriích Oblečení a doplňky a Šperky a hodinky30% slevou.

Vždy si ráda představuji, jak a co si u nás pořídíte, kam si to dáte, vezmete nebo jak to vše a s čím sladíte….celý takový příběh. Toto si vlastně představuji už rok předtím, když na veletrhu tyto kolekce vybírám, a strašně moc mě to baví.  Ať už jde o bytové doplňky nebo módu.
Když objednávám bílou tuniku, nevidím bílou tuniku, ale dovolenou, moře, opálené tělo, rozevláté vlasy, bílou tuniku přes plavky a lehký oběd v restauraci u pláže…
Když objednávám třpytivé balerínky, nevídím boty, ale krásný večer s drinkem v ruce, jemný parfém, světla lampionů a svíček a výjimečný pocit…
Růžový náramek vidím na ruce spolu s „tím tyrkysovým, šedým a ještě k němu ten s kamínky“ a k němu „tuto tuniku a támten svetřík a tyto hodinky“… no prostě to vždy vidím jako celek v celé své kráse.

Tentokrát jsem tedy k této akci poprosila moji kamarádku a kolegyni Šárku, jestli by mohla udělat inspirativní koláže právě s takovým „příběhem“, jak to vidíme my. Pro inspiraci, pro zábavu, pro ten „jiný pohled na věc“. Tady jsou, pojďte se zasnít spolu se námi!

Večerní párty na pláži

Káva v romantické uličce na dovolené

Piknik v trávě

Na pláži
Výlet do Paříže

Všechny koláže jsou dělané v Polyvore, sledovat nás můžete zde: http://bella-rose-cz.polyvore.com/.
Najdete tam všechny naše koláže i s odkazy na všechny uvedené produkty.

Znáte Polyvore? Můžete si tam po přihlášení dělat velice jednoduše různé wishlisty a koláže, jako jsou třeba v časopise. Můžete přidávat nejen produkty, ale i různá pozadí, nápisy, předměty pro atmosféru a další. Pozor, je to vysoce návykové:-)))))
Pokud budete mít čas a chuť na relax, vytvořte na svém profilu s produkty Bella Rose svoji vlastní náladovou koláž s příběhem nebo svůj wishlist a pošlete mi je na martina@bellarose.cz. Ty nejlepší koláže (s Vaším svolením a jménem či odkazem na blog) ráda uvěřejním v samostatném článku nebo na našem facebooku a jejich autory odměníme!

A co jsem si tedy do své šatny pořídila v Bella Rose nakonec já? O tom více v příštím článku;-)

Užívejte si tyto krásné letní dny

Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!