Je to pár dnů, co značka Green Gate ukázala světu svůj nový katalog Jaro – Léto 2014. Ještě ani nejsou Vánoce a sníh, ale my se už můžeme listováním v katalogu přenést na jarní travičku, položit se mezi motýlkové polštářky a přemýšlet, z čeho budeme příští léto popíjet s kamarádkou růžové víno…

Nová jarní kolekce se opravdu hodně liší od jakékoli z minulých let – je vidět, že v Green Gate pomalu ale jistě už několik sezón mění styl, a to jak v barvách a vzorech, tak i celkově v nabídce produktů.
V nové kolekci tak najdeme širší nabídku bytových doplňků jako jsou lucerny, svícny, skleněné nádobí, koše, tácy apod. a myslím, že se jim to daří skvěle a všechno se krásně doplňuje s klasickým GG porcelánem a textilem.

Další novinkou je linie jednobarevného jídelního servisu v tlumených odstínech světle i tmavě šedé a mátově zelené. Sama jsem hodně zvědavá, jak se bude líbit a zda GG u zákazníků a fanoušků „projde“ tato okrajová změna stylu – přece jen, všichni jsme roky zvyklí na Green Gate s květy a vzory a i ty nejdecentnější kousky jako Dora nebo Nanna nějaký ten vzor vždy měly… Podle mě je to zajímavá změna, nejlépe asi vypadá kombinace všech tří barev společně než vybírat na stůl jen jednu. Co Vy na to?

A na závěr v Green Gate vyslyšeli (nejen) moje prosby a obnovili jeden ze starších vzorů z roku 2006 Star Pale Blue! Taková krása! Latte hrneček i termosku musím rozhodně mít!
Tajně doufám, že v této nové tradici budou pokračovat a v budoucnu nějaký starší vzor zase opráší, to by mě opravdu bavilo a vůbec nevadí, že je to něco, co už tu bylo. Jsem si jistá, že takto limitovaný vzor bude z celé kolekce nakonec ten nejzajímavější prvek! A co vy? Jaký vzor byste si přáli oprášit? A jak se vám nový katalog líbí?

Právě sestavuji objednávku pro náš obchod, tak budu moc ráda za každou vaši radu co objednat – jaké položky, vzory, barvy… předem moc díky za pomoc!!!

Tady je odkaz na nový katalog:

http://catalogue.greengate-imagebank.dk/SpringSummer2014qw/

A tady pár obrázků z něj pro potěšení:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!