Hromadí se vám doma věci, které byste nejraději někam uskladnili, ale úložné boxy vám nejsou moc po chuti? To moc dobře známe. Vyzkoušejte proto stylový papírový pytel Le Sac En Papier, který dodá vašemu domu šmrnc! A navíc ho můžete použít na více způsobů. Prohledali jsme inspiraci na internetu křížem krážem a teď vám ji tu s radostí přinášíme. U nás v Bella Rose totiž takový papírový pytel vlastní převážná většina z nás, proto jsme si řekli, že vám o něm musíme něco napsat.

Fantazii se meze nekladou. Do pytle během chviličky schováte třeba klubíčka.

Francouzská značka be-pôles klade důraz na funkčnost, design a na šetrnost k přírodě. Její produkty zdobí typografické nápisy, které skvěle padnou do oka všem minimalistům a milovníkům monochromní a skandinávské domácnosti. Papírové pytle jsou vyrobené z pevnějšího materiálu, ale nebojte, že by se nedaly formovat. Naopak jsou vytvořené k tomu, aby se okraje mohly přehnout do požadované výšky. Jste zvědaví, na co všechno se takový pytel dá využít?

Do pracovny na pomůcky

Jste-li kreativní člověk a ve svém volnu nejraději relaxujete u tvoření, určitě se vám alespoň jeden papírový pytel Le Sac bude hodit. Schováte do něj balicí papíry, kreativní potřeby, klubíčka na pletení, plakáty, tubusy a spoustu dalších pomůcek ke tvoření.

Nejlépe bude pytli ve skandinávsky laděné pracovně, ale nebojte, určitě si najde své místo i jinde. Zdroj: Pinterest.com

Papírový pytel do dětského pokoje

Že se do dětského pokojíčku nehodí? Kdepak! Pomůže vám s organizací dětských hraček a navíc se vejde i do menšího prostoru, kam by se jiné úložné boxy sotva vešly. Mimo hraček do něj uskladníte i sezónní oblečení, náhradní deky, polštářky, špinavé prádlo i plyšáky. Perfektně se hodí do světlého pokojíčku, ale neztratí se ani v barevnějším.

Určitě znáte věčný boj s uskladněním hraček. Vezměte si na pomoc papírový pytel a šup s hračkami do něj! Zdroj: Pinterest.com

Na květiny pro oživení

Fantazii se meze nekladou, což platí i pro použití papírového pytle. Pytel je totiž navržen tak, aby se dal různě srolovat do požadované velikosti, a tak ho můžete použít třeba i jako obal na květináč! Uznejte sami, že takový obal ihned upoutá pozornost. Navíc ho s trochou fantazie můžete použít i jako obal na kmen vánočního stromečku!

Takový stylový obal na květináč jistojistě upoutá pozornost, co myslíte? Zdroj: Pinterest.com

Do koupelny pro udržení pořádku

Papírový pytel Le sac využijete i v koupelně. Jen pozor, ať se vám nenamočí, je přeci jen z papíru! Schováte do něj například špinavé prádlo, špinavé nebo čisté ručníky, toaletní papír, nebo ho využijte místo úložných boxů do poličky. Pokud máte koupelnu zařízenou ve světlých barvách s důrazem na dřevo, tak vám tam tento pytel dokonale padne.

Ani v koupelně se neztratí! Zdroj: Pinterest.com

Variant, jak tento trendy pytel využít, je spousta. Vy si určitě najdete tu svoji a klidně se nám s ní můžete pochlubit na našem Instagramu #bellarosecz. Máte už doma jeden? Přidejte se k nám a zajisté si ho zamilujete stejně, jako my ♥

Krásný den přeje

MichaelaBella Rose

 

Zaujal vás vzhled pytle? Omrkněte i ostatní produkty této značky a třeba vám něco kápne do noty ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!