Dnes si zpříjemníme čekání na jaro s oblíbenou kolekcí keramiky Mynte od Ib Laursen, která přináší dvě nové úchvatné barvy – chrpově modrou a růžovo-oranžovou. Obě bavičky příjemně rozzáří Váš interiér.

Kolekce keramiky Mynte je velmi oblíbená. A není divu. Všechny výrobky vynikají ladnými tvary a příjemnými barvami, které se mezi sebou bezvadně kombinují a můžete si tak vytvářet vlastní originální sady nádobí.

Pojďte načerpat trochu inspirace.

Každé kuchyni či jídelně bude slušet velký keramický džbán v úchvatné modré barvě. Vyznačuje se jednoduchým designem a skvěle se hodí jak na mléko, tak i na květiny. 🙂 Ale nejen to, můžete ho použít i jako stylové odkládací místo na vařečky a další kuchyňské náčiní. Získáte tak skutečně originální kuchyňský doplněk a úložné místo v jednom.

džbán

Baví Vás pečení? Pokud ano, tak Vás jistě potěší keramické formičky na koláčky, muffiny či třeba na pudink v nové modré barvě chrpy z jarní kolekce. V nabídce je však najdete nejen v barvě modré, ale i např. zelené, růžové, červené… Vyberte si barvičky dle libosti.

Také se Vám určitě bude hodit dokonalý keramický stojan na dort. Je prostě kouzelný a dort se na něm bude báječně vyjímat. Ke stojanu lze dokoupit i skleněný poklop.

stojan

Víte, z čeho takový muffin, koláček nebo dortík bude nejlépe chutnat? Z krásně barevného dezertního talířku.

dezert

Určitě by Vám neměla chybět ani nádherná keramická mísa na těsto s praktickým ouškem. Můžete ji použít i jako květník na bylinky.

mísa

Misek v kuchyni není nikdy dost. Překrásnou mísu z nové kolekce můžete použít jako mísu na ovoce nebo třeba na zeleninový salát. Své uplatnění jistě najde každý den. 🙂 Vybírat můžete ze tří velikostí.

miska

Začínáte rádi den zdravou snídaní například v podobě müsli? Z nových misek Vám zaručeně bude chutnat ještě více. K tomu si dejte lahodný čaj z hrnečku bez ouška. Můžete vyzkoušet výborné německé čaje značky Tafelgut, které jsou velmi oblíbené nejen v Německu, ale i v celé Skandinávii. Vynikají svou vysokou kvalitou a vyrábějí se v opravdu pestré škále příchutí.

musli

Celá kolekce Mynte od Ib Laursen je opravdu povedená. Uvidíte, že díky krásným a příjemným barvám se Váš domov rozzáří jako mávnutím kouzelného proutku.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!