Když máte tým plný kreativních kolegů, zrodí se vždy ty nejlepší nápady. Některé z mnoha důvodů sice nejdou zrealizovat, ale ty, které jdou, potom stojí skutečně za to. O to větší radost máme, když můžeme spojit síly s dalšími šikovnými osobami, jako je například MyynaMankai Paper, která tvoří nádherné akvarelové ilustrace, nebo Zuzka alias Flatwhite lettering, která  nám vymýšlí úžasné krasopísmo. Když tohle všechno spojíte dohromady, přidáte lásku, kterou do svých produktů vkládáme my, zaměstnanci Bella Rose, pak vzniknou kousky, co vám doma pomůžou navodit tu nejkrásnější atmosféru.

Několik měsíců před Vánoci jsme opět dali hlavy dohromady a vymysleli další produkty, které doplní stávající kolekci Bella Rose. Jsme moc rádi, že vám je konečně můžeme představit. Uvařte si kafe, zabalte se do huňaté deky, pohodlně se uvelebte na gauči a pojďte je všechny prozkoumat.

Couple skleničky jako svatební dar nebo jen tak z lásky

Troje toustovače, dva vysavače, kazeta s novými příbory… Rodinní příslušníci mohou vymyslet ledacos, pokud jde o svatební dary a pak se stane přesně taková pohroma. Pokud si snoubenci předem neurčí seznam darů nebo neoznámí pouze peněžité dary a přesto je chcete něčím praktickým potěšit, pak můžete zvolit naše nové skleničky.

Skleničkami nemusíte obdarovat jen čerstvé novomanžele, ale můžete s nimi potěšit i svou milovanou polovičku k Valentýnu, výročí a nebo jen tak. Oslavte spolu úspěšný den v práci, povýšení a klidně si přiťukněte i ve dnech, kdy se tak úplně nedařilo. K vytvoření hezké chvilky se vždy najde čas. Ve spojení se Zuzkou alias Flatwhite Lettering vznikly tyto úžasné skleničky s jednoduchými, ale přitom vkusnými nápisy.

Na šampaňské

sklenice na šampaňské s nápisy

sklenice s nápisy jako svatební dar

Na víno

sklenice na víno pro páry

Hrnečky pro krásnější ráno

Čím začínáte den vy? Voňavou kávou nebo lahodným čajem? Zvedněte si náladu hned po probuzení tím, že si svůj oblíbený nápoj naservírujete do porcelánového hrnečku s nápisem. Kvalita českého porcelánu se odráží v každém detailu. Hrneček má silné stěny a příjemný tvar, který krásně padne do ruky. Jako třešnička na dortu je elegantní zlatá linka a nápis, který vás povzbudí i v tom nejupršenějším dni. Opravdu!

Dárek pro kamarádku

Pokud máte kamarádku, kterou čeká oslava narozenin, svátek, nebo jí chcete udělat radost jen tak, nechte jí zaslat jeden z našich hrnečků. Jsme si jistí, že tímto dárečkem rozzáříte její oči hned po otevření balíčku. Ze všech krásných nápisů, které jsme dlouho vymýšleli, jsme nakonec vybrali 6 druhů, přičemž dva z nich jsou určeny pro pár. Který z nich bude váš nejoblíbenější?

dárek pro kamarádku porcelánový hrnek

porcelánový hrnek s nápisem

Dárek pro novomanžele

Skleničky vás jako svatební dar příliš nezaujaly? A co takhle porcelánové hrnečky s vkusným nápisem? Novopečení manželé si z nich mohou vychutnávat víkendové kafe v posteli nebo si udělat hezkou společnou poobědovou chvilku s něčím dobrým na zub. Budou jim pokaždé připomínat jejich výjimečný den.

dar pro novomanžele

Máme z této kolekce velkou radost a doufáme, že se vám bude také líbit. Už teď můžeme prozradit, že máme v rukávu ještě mnoho nápadů, které si prozatím necháváme pro sebe. Dejte nám vědět v komentářích, nebo na sociálních sítích, jak se vám nové přírůstky líbí, budeme moc rádi. ♥

Přejeme vám krásné zimní dny

MichaelaBella Rose

 

Doplňte si kuchyňské nádobí o další kousky ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!