Chystáte na léto svatbu a vypadá to, že už máte vše zařízené, ale pořád si nejste jistá, jestli je to skutečně všechno? Pojďme si to společně zkontrolovat.

Chystáte se na svůj velký den? Pokud ano, tak právě pro vás jsme připravili seznam pěti věcí, které byste si ještě před svatbou měla zkontrolovat.

 

Talking Tables

 

1. Seznam svatebních darů

Máte vytvořený seznam svatebních darů? Někomu může připadat zbytečný, ale zkuste se na něj podívat jako na skvělého pomocníka, díky kterému se vám doma nesejdou věci, jež se vám nebudou hodit ani líbit. Navíc tvorba takového seznamu patří mezi nejpříjemnější „povinnosti“ budoucích novomanželů.

Vyhraďte si jeden den, usaďte se na nějaké příjemné místečko, otevřete si láhev oblíbeného vína a společně sepište, jaké svatební dary by vám udělaly radost. Nemusí to být jen potřeby do domácnosti. Mezi oblíbené dary patří také různé zážitkové akce, dárkové poukazy na nákup zboží, případně peníze, za které si mohou novomanželé koupit cokoliv přesně podle svého vkusu.

Pokud hledáte inspiraci na svatební dary v podobě neokoukaných dekorací do bytu, inspirujte se v našem e-shopu v kategorii svatební dary. Jestliže vás něco osloví, dejte o tom vědět svým hostům.

 

La De Da! Living

 

2. Výslužka pro hosty

Dorty, cukroví i svatební koláčky už máte jistě objednané. Máte ale připraveno vše potřebné na výslužku pro hosty? Kdo si ji vezme na starosti? Nechybí vám krabičky na cukroví? A co nějaké pěkné stylové ubrousky na dno krabičky? Nezapomeňte alespoň malou výslužkou obdarovat také své nejbližší sousedy. 🙂 Udržování dobrých sousedských vztahů je důležité a tato maličkost je zaručeně potěší.

 

Papírové mini sáčky s nálepkami Dot Pink - set 10 ks


3. Zasedací pořádek

Zasedací pořádek u svatebního stolu je důležitou součástí svatby. Řídí se určitými pravidly – společenskou etiketou, a také zvyklostmi. Raději jej před svatbou ještě zkontrolujte. Předejdete tak možným nepříjemnostem a také případnému chaosu. Svatební hostina je ideální příležitostí pro seznámení a spojení obou zúčastněných rodin, tak dobře promyslete, kdo kde bude sedět a s kým se bude na váš velký den bavit.

 

Papírové jmenovky na skleničky Butterfly - set 10 ks

 

4. Svatební tanec

Nezapomeňte se ještě před svatbou domluvit na svém prvním manželském tanci. Vyhnete se trapasu. Vyberte si nějakou vhodnou píseň, která je vám oběma blízká a na kterou se vám bude dobře tančit. Společný tanec si raději vyzkoušejte s dostatečným předstihem, abyste stihli doladit detaily.

 

Talking Tables

 

5. Svatební výzdoba a svatební dekorace

A na závěr také překontrolujte, zda vám náhodou nechybí nějaké svatební dekorace pro obřad či hostinu. Jistě toužíte po dokonalém a krásném dni, na který nikdy nezapomenete. Díky romantickým doplňkům, jako je světelný řetěz, skleněné svícny, stylové ubrusy a ubrousky, konfety, mašličky, … snadno vyčarujete tu nejhezčí a nejkouzelnější svatební atmosféru jako z pohádky.

 

Talking Tables

 

Vše zkontrolováno a připraveno?

Tak nyní nám už zbývá jen popřát vám hodně štěstí a lásky na vaší společné cestě životem!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!