Konečně je to tady! S novou jarní sezónou pro vás spouštíme zbrusu nový web! Pojďte se podívat, jak se povedl!

Po měsících usilovné práce, přemýšlení, diskusí a testování je nová podoba webu konečně na světě! Nový, hezčí, jednodušší, s vychytanými funkcemi i čerstvými rubrikami a hlavně – podle vás! Vzali jsme si ponaučení z dotazníků, které jste nám tak ochotně vyplňovali a kde jsme se dozvěděli tolik cenných informací. Co se vám líbí, co vám chybí, s čím máte potíže a co byste navrhovali zlepšit, doplnit. Moc vám za to děkujeme! Vaše nápady a podněty nás hodně inspirovaly a věříme, že je to vidět! Naším přáním je, abyste na novém webu Bella Rose našli vše, na co jste zvyklí, plus mnoho inspirace navíc. Zkrátka abyste si s námi ve vašich domovech vytvářeli ještě více krásné atmosféry!

A v čem je nový web nový?

1 / Přehlednější a jednodušší vyhledávání

Nový web jsme pěkně uklidili a provzdušnili. Vše je tu hezky uspořádáno odshora dolů. Nemusíte tedy už namáhat oči ani ruku překlikáváním mezi řádky a sloupci, abyste našli svůj vysněný produkt. Hlavní kategorie máte hned na očích v záhlaví stránky a pak už jen lehce přejíždíte myší a vybíráte. Hledáte konkrétní značku, barvu, velikost, styl? Pokročilá filtrace vás nyní jednoduše a rychle navede k cíli. Hned vedle produktových kategorií vám v hlavní liště zobrazujeme i všechny novinkyakce a také hlavní hity sezóny (teď právě se můžete těšit na jaro).

2 / Vaše atmosféra na našem Instagramu

Chceme si krásnou atmosféru vašich domovů užívat s vámi a nasávat od vás stále novou inspiraci! Proto na novém webu najdete i rubriku, věnovanou právě fotografiím, které se rozhodnete s námi sdílet na Instagramu. Stačí ke každé podařené momentce krásy ve vašem domově připojit hashtag #bellarosecz . A to není vše! Každý měsíc vylosujeme jednu fotografii a jejího autora pak odměníme poukazem na nákup v našem e-shopu. Už se moc těšíme, až se s námi o atmosféru vašich domovů podělíte.

3 / Výběr blogerek

Toužíme vás den co den inspirovat a kdo jiný to umí lépe, než blogerky? Jste už zvyklí pročítat jejich články a prohlížet si jejich stylingy na našem blogu a máte je rádi. O tuhle radost vás nepřipravíme, blog bude inspirovat i nadále. K tomu jsme pro vás na novém webu připravili rubriku, kde budou známé blogerky pro vás vybírat ty nejlepší kousky podle jejich vkusu. Věříme, že vám tím kápneme do noty a usnadníme rozhodování, který krásný kousek si pozvat k sobě domů!

4 / Nabídka přímo pro vás

Tak se jmenuje nová sekce, kterou naleznete také na hlavní stránce nového webu. Protože vás každý den poznáváme lépe a lépe, budeme se snažit ušít naši nabídku vám přímo na míru a to nejlepší vám pak přímo doporučíme! Na vás pak už bude jen zvážit, zda jsme naším výběrem trefili do černého.

To hlavní už tedy znáte a teď už je vše jen na vás! Klikejte, prohlížejte, čtěte a kochejte se! Ale ještě předtím pojďte s námi slavit! Máte co, protože na nové podobě webu máte právě vy lví podíl! Jako poděkování jsme vám přichystali malou odměnu, kterou najdete přímo tady!

Věříme, že s novým webem dýchne jeho krásná pohodová atmosféra i na vás!

Ivana & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!