Oblékněte svůj domov do svěžích jarních vůní od Village Candle. Značka Village Candle se řadí mezi nejlepší světové výrobce vonných svíček. Je oblíbená nejen v Americe, odkud pochází, ale i po celém světě. Díky Bella Rose můžete vonnými svíčkami Village Candle provonět svůj domov i vy.

Svíčka ve skle Berry Blossom
Svíčka ve skle Berry Blossom

Čím jsou tak úžasné? Vonné svíčky Village Candle se vyznačují vysokou kvalitou ingrediencí, které byly použity k jejich výrobě, a širokou škálou úžasných vůní. Můžeme vám zaručit, že si je oblíbí i ti nejnáročnější milovníci svíček.

Navíc jsou vonné svíčky Village Candle prodávány ve stylových skleněných dózičkách, takže jejich zakoupením získáte nejen úžasně voňavou svíčku, ale i stylovou dekoraci svého interiéru.

Svíčka ve skle Ginger Pear Fizz
Svíčka ve skle Ginger Pear Fizz

Teď se pojďte blíže seznámit s jarními novinkami vonných svíček od Village Candle.

1 / Svíčka ve skle Berry Blossom

Červeně zbarvenou vonnou svíčku ve skle Berry Blossom si zamilujete na první pohled i na první přivonění. Kombinuje v sobě sladké tóny mučenky, šťavnatých malin a pižma. Dokážete si tu opojnou vůni představit? A co teprve, až ji opravdu ucítíte

Svíčka ve skle Berry Blossom – velká

2 / Svíčka ve skle Sage & Celery

Zeleně zbarvená svíčka Sage & Celery od Village Candle provoní váš domov jemnou rostlinnou vůní, která v sobě spojuje čerstvou šalvěj se šťavnatým celerem. Nechte se unášet na vlně přírody a uvidíte, že vaše starosti všedních dnů se v mžiku rozplynou.

Svíčka ve skle Sage & Celery – střední

3 / Svíčka ve skle Glacial Spring

Vonná svíčka Glacial Spring v barvě oblohy je jako stvořená pro vítání jara. Úžasně svěží vonná svíčka připomíná vůni čerstvého jarního vzduchu a spojuje v sobě aroma bergamotu a kosatce. Vneste kousek svěžího jara do svého interiéru.

Svíčka ve skle Glacial Spring – střední

4 / Svíčka ve skle Ginger Pear Fizz

Nechte hýčkat své smysly vonnou svíčkou ve skle Ginger Pear Fizz. Její svěží zelená barva je doslova pastvou pro oči a šťavnatá vůně čerstvého zázvoru, svěžích citrusů a hrušky vás nabije energií.

Svíčka ve skle Ginger Pear Fizz – malá

5 / Svíčka ve skle Honey Patchouli

Přišli jste unavení z práce a hlavou se vám honí samé ponuré myšlenky? Nezoufejte. Vonná svíčka ve skle Honey Patchouli ve fialovém kabátku během chvíle zažene všechny vaše chmury a navodí příjemný pocit pohody. Vonná svíčka v sobě ukrývá vůni sladkého medu, svěžích citrusů a pačuli. Tato úžasná kombinace je hotovým balzámem pro duši. Přesvědčte se sami.

Svíčka ve skle Honey Patchouli – střední
Svíčka ve skle Honey Patchouli – střední

 

Svíčka ve skle Honey Patchouli
Svíčka ve skle Honey Patchouli

6 / Votivní svíčky Village Candle

Všechny úžasné nové vůně najdete i v podobě votivních svíček. Pokud právě hledáte malý dáreček pro kamarádku nebo sestru, jistě jí uděláte radost votivní vonnou svíčkou Village Candle.

Votivní svíčka Village Candle – Glacial Spring

Votivní svíčky jsou také velice vhodné v případě, kdy chcete vyzkoušet více různých vůní. Jen nesmíte zapomenout, že votivní vonné svíčky se po zapálení roztékají, a tak je potřeba je vložit do svícnu nebo lucerničky, případně postavit na talířek.

7 / Vonné vosky Village Candle

Alternativou k vonným svíčkám ve skle je i vonný vosk. Vonný vosk Village Candle se vloží do misky aromalampy, ve které se díky teplu ze zapálené čajové svíčky začne pomalu rozpouštět a uvolňovat svou opojnou vůni. Vonný vosk Village Candle je také vhodný jako milý dárek pro vaše nejbližší.

Vosk do aromalampy Berry Blossom

Další vůně

Chcete ještě více vůní? Všechny vonné svíčky ve skle, votivní svíčky i vonné vosky Village Candle z naší nabídky najdete zde. Věříme, že si je zamilujete stejně jako my.

Přejeme vám krásné jarní dny provoněné vonnými svíčkami Village Candle.

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!