Jaro už je pomalu tady! Pojďte s námi probudit své tělo a povzbudit mysl po dlouhé zimě. Jak sluníčka pomalu přibývá a dny se prodlužují, naše tělo potřebuje o trochu víc energie než jindy, aby zvládlo tento radostný přechod! U nás v Bella Rose jsme se rozhodli, že přivítáme jaro po svém

Oslovili jsme 6 blogerek s nabídkou, aby vytvořily styling na smoothie bowl plnou energie, která hlavně v začátku roku, spoustě z nás chybí. Hlavní myšlenkou soutěže bylo vytvořit zdravý, hravý a veselý styling, nad kterým se i při pouhém pohledu začnou sbíhat sliny! Posuďte sami, ale my jsme se jednoduše nemohli rozhodnout, která je krásnější! Každá blogerka vytvořila recept i styling za pomocí keramických misek, veselých vykrajovátek, čerstvého ovoce a jedlých květů.

Rozhodování bylo velmi těžké, ale výhra byla jen jedna. Všichni jsme se u nás sešli, debatovali jsme a až jediný bod dokázal rozhodnout o absolutním vítězi.

Chvilka napětí…

A vítězem naší soutěže o dárkový poukaz se stává…

Katka Š. z blogu Na vidličku

Gratulujeme Katce z blogu Na vidličku, její něžný styling nás naprosto okouzlil! Lákavá kombinace malin, borůvek a banánů s kapkou řeckého jogurtu byla neodolatelná pro každého. Jako výhru od nás dostává poukaz v hodnotě 2000 Kč a navíc poukaz v hodnotě 1000 Kč, kterým udělá Kateřina radost jednomu ze svých fanoušků. Ještě jednou moc gratulujeme a přejeme Katce spoustu dalších báječných receptů ♥

Chtěli bychom co nejsrdečněji poděkovat všem zúčastněným blogerkám. Recepty, aranžmá i vaše fotografie jsou až neskutečně krásné a jsme opravdu rádi, že jste se s námi rozhodli přivítat jaro! Každý recept byl trochu jiný a vybere si skutečně každý ♥ Podívejte se na všechny a ještě lépe, každý vyzkoušejte!

Jana z blogu Janaduff

Monika z blogu La Petit

Maruška z blogu MaruskaVEG

Kaya z blogu S vášní pro jídlo

Barča z blogu Z pekáčku

Jak se vám líbí jarní smoothie bowl? Navnadili jsme vás pro zdravou snídani? Jsme si jisti, že už saháte po síťovce a vyrážíte na nákup! ♥ Nechte se inspirovat a pochlubte se nám i s vaší smoothie bowl!

NikolaBella Rose

Hledáte jedlé květy nebo stylovou misku? Zde najdete všechno potřebné ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!