Letošní rok je pro Bella Rose speciální – slavíme totiž krásné kulaté výročí 10 let! Z malého eshopu se skladnicí, nákupčí, copywriterem a majitelkou v jedné osobě Martinou Svadbíkovou se rozrostl do velké rodiny 20-ti samostatných jednotek, které spolu sehraně kooperují! Jen málokdo by měnil, protože tady u nás v Bella Rose atmosféra zaručeně nikdy nezhoustne!

Pohoda na prvním místě

V práci trávíme třetinu svého života, a proto je nadevše důležité, abysme mohli volně dýchat. Zní to možná jako klišé, ale není nic lepšího, než se každý den do práce těšit. Aby naše nadšení nekleslo, máme u nás pár vychytávek, které se nám osvědčily!

Příjemné ráno díky „atmošce“

Atmosphere Days

Vždy na začátku roku se vytvoří zcela náhodně skupinky. Napíší se na velkou nástěnku a každá skupinka je přiřazena k určitému měsíci. Je to skvělé v tom, že se dají dohromady lidé, kteří si za normálních okolností třeba nemají možnost lépe popovídat a tohle nás v určitém směru propojí. Myšlenka atmosphere days je jednoduchá, ale dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Každý měsíc se daná skupinka sejde a vymyslí si aktivitu, kterou na pár hodin pobaví zbytek týmu. Například naše vánoční “atmoška” byla o jídle, měkkém světle, rozdávání si předem vylosovaných dárků, pití horkého svařáku a kakaa s marshmallow a klábosení do poslední chvíle.

Kromě “atmošek”, u kterých je skvělé, že nikdy nevíte, kdy udeří, si čas zpříjemňujeme i společnými grilovačkami, bujarými vánočními večírky a různými workshopy, kterých není nikdy dost!

Vánoční Atmosphere day 2018

Slavíme společně!

Na společné nástěnce máme vyvěšená i naše data narození, ale ne snad proto, abychom si dělali srandu z jednotlivých znamení zvěrokruhu. Naše vrchní narozeninová agentka Evička v den něčích narozenin nechá uvázat květinu podle osobních preferencí oslavence. Tajně mu ji během dne propašuje na stůl společně s poukazem s unikátním kódem. Ten může být jen řada čísel a písmen nebo vtipné heslo. Z použitých narozeninových kódů můžeme dát příkladem “mnaumnau, attesilaprovazi, winteriscomminginginapril, 29neni30, mummybunny.” Kromě kódu, květiny a přání si všichni dáme společně do nosu! Je zvykem, že oslavenec přinese něco na zub a díky tomu máme potom příjemný den úplně všichni.

Slavíme i různé svátky a díky jedinému muži v našem týmu Viktorovi, jsme letošní rok oslavili MDŽ nádhernou malou kytičkou. Udělala radost opravdu všem!

MDŽ

Jsme prostě požitkáři

Na naší centrále, kde ukrýváme všechny ty krásné drobnosti a bytové doplňky, a kde se všichni scházíme, nám náš kávovar zchroustá cca 4 kg zrnkové kávy a vyhodíme asi 24 prázdných obalů od mléka. Slušná spotřeba, ale když před vás postaví voňavý dortík, odolejte neodolatelné kombinaci.

Když jsem se ptala Renči, jak si zpříjemňují dny ve skladu, odpověď byla víc než pohotová! Holky z expedice jsou požitkářky tělem i duší. Doma upečeným sladkostem a voňavé kávě nikdy neřeknou ne. Je skvělé, že se v pečení střídají, sdílejí recepty a hlavně se snaží si své dny dělat hezčí, jak jen to jde!

S vaším balíčkem jednáme s maximální opatrností a láskou, proto jsou ze skladu neustále slyšet vtípky, zpěv nebo hurónský smích! Ve skladu hraje rádio a Renča ještě nezapomněla poznamenat, že ve chvíli, kdy je moc práce a je slyšet právě jen to rádio, jde do tuhého!

Míša, Renča, Janča, Jíťa, Marťa, Andrejka – naše holky z expedice

Děkujeme, že nám pomáháte šířit krásnou atmosféru už 10 let! Díky vám máme hnací sílu se neustále zlepšovat a jen tak v tom nepolevíme! Pokud je něco, na co byste se chtěli zeptat, nechte nám komentář dole pod článkem a my vám na to rádi odpovíme!

Za celý tým Bella Rose,

Nikola

Zpříjemněte si den maličkostmi…

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!