Co si budeme povídat, vánoční období je naše úplně nejoblíbenější část v roce. A i když nás letos neskutečně překvapila přízeň zákazníků a balíčků bylo ve skladu k balení tentokrát mnoho, i tak to milujeme. Těší nás, že můžeme rozdávat radost a vytvářet krásnou atmosféru i u vás doma! V tomto článku bychom na vás chtěli trochu té vánoční klidné atmosféry přenést a prozradit vám pár našich tipů. Protože Vánoce by takové rozhodně měly být, klidné, uvolněné a bez stresu. Proto si uvařte horké kakao s pořádnou porcí šlehačky, navlékněte teplé ponožky, klidně si nechte na sobě pyžamo (náš první tip) a dejte se do čtení! A abychom nezapomněli, na konci jsme pro vás sestavili seznam našich úplně nejoblíbenějších vánočních písniček.

Praskající dřevo a teplo z krbu. To můžeme!

Jak si nejlépe vychutnáváš krásnou vánoční atmosféru a bez jakého filmu nedáš na Vánoce ani ránu?

Náš Big Boss Marťa

Nehonit se tolik úklidem a touhou po dokonalosti. Investovat do živého vonícího stromečku (i kdyby jen malého), kdy se pak jeho vůně line celým domovem a děti na ni pak vzpomínají. Všude dát světýlka a svíčky a večer si sednout, zachumlat se pod deku, dát si nohy nahoru, na sebe si položit talířek s cukrovím, nalít si nějaké dobré víno nebo rum a jen si vychutnávat tu krásu kolem.

Láska nebeská ♥

Produktová šéfová Evča

Zapálené svíčky, světýlka v okně, teplé pyžamo a pletené ponožky, dobré červené víno, pohádky, postel a vrnící kocour – bez toho ani ránu!

Láska nebeská – ta prostě musí být a tím pro mě začínají Vánoce. Pak určitě Pelíšky, S čerty nejsou žerty, S tebou mě baví svět, Pretty woman, Popelka a spoustu dalších pohádek a amerických romanťáren.

Naše dvorní grafička Andrejka

Nerada spím ráno dlouho, protože mám pak pocit, že mi půlka dne už dávno utekla, proto doporučuji vstát dřív než v 10, dát si společnou snídani, koukat na pohádky a užívat si ten den od začátku. Nestresovat se zbytečnostma – že je venku zrovna 15 °C a sněhuláka si postavíme leda ve snu, že ten stromeček už opadává, když včera byl ještě přeci dobrej, nestihla jsem vytřít a sousedka má hezčí výzdobu v oknech… Prostě si jen užívat ten den nejlíp, jak to jde 🙂

Pelíšky jednoznačně, pak snad všechny pohádky co dávají – až na Hrátky s čertem – odmala se mi nelíbí ty kulisy 😀 Ale jinak přepínám jak zběsilá, protože se to všechno překrývá a nejradši bych v ten den měla dva monitory a dvě hlavy 🙂 

Jedna ze zákulisí našeho vánočního večírku. Tak to jsme my, vaše Bella Rose ♥

Marketingový šéf Viktor

Mám rád, když se na Vánoce oprostím od mobilu, počítače a internetu a můžu se věnovat sobě (čtení, jídlu, odpočinku) a rodině (hraní s dětmi, procházky, povídání). Ideálně na chalupě u krbu s dobrým pitím a jídlem.

Klasika je Láska nebeská a pak mám rád vtipné pohádky, jako Anděl Páně, S čerty nejsou žerty a v podstatě jakékoli s Petrem Nárožným. 

Silák ze skladu Renča

Miluji sednout si do křesla s hrníčkem svařáku, zapálit svíčku a nasávat vůni z vánočního stromečku.

Moje nejvíc oblíbené filmy jsou Pelíšky, Tři oříšky pro popelku, S tebou mě baví svět a Byl jednou jeden král.

Správce sociálních sítí Soňka

Povaľovanie sa na gauči ma veľmi nenapĺňa, takže dokonalá atmoška je napríklad stretnúť sa s ľuďmi, ktorých celý rok nevidím, prechádzka v lese so psom, keď je sneh tak sa rada idem sánkovať alebo s bratom staviame snehuliaka.

Obľúbený vianočný film – Sám doma alebo Pelíšky, S tebou mě baví svět.

Takhle to u nás před Vánoci vypadá – balíme všechny vaše dárečky! S láskou jsme jim uvolnili i naše chodby a kanceláře ♥

Mistryně ve fakturách a reklamacích Lůca

Odjet někam do hor, na chalupu mimo civilizaci. Zásobit se obří hromadou dřeva a tu, spolu s další obří hromadou svíček, nechat každodenně hořet, při tom relaxovat za zvuků balad a ve společnosti výborného Merlotu.

Moje nejoblíbenější filmy, bez kterých by to nebylo ono, jsou rozhodně Pelíšky a Láska nebeská!

Copík Nikča

Můj osobní tip se protkává celým rokem a ani vánoční svátky nejsou výjimka. Pro mně nejdůležitější je asi žít okamžikem. Je vlastně úplně jedno, co dělám, můžu jít na procházku s mamkou nebo dělat vánoční vaječňák se svou ségrou, nejdůležitější pro mně je, že ten čas trávíme společně.

Můj nejoblíbenější film je asi Láska nebeská nebo Pelíšky. Těsně za nimi je Sám doma, ať je kdekoliv 🙂 A potom jakákoliv další pohádka, o svátcích si dopřávám ten luxus a pokud mi to čas dovolí, dívám se od rána do večera 🙂 

I v předvánočním shonu si dokážeme najít čas na to, chvilku se sejít a dopřát si krátkou Fiku (pauzu na něco dobrého).

Co nám o Vánocích hraje v kancelářích i doma? Sestavili jsme playlist našich úplně nejoblíbenějších písniček na Spotify ♥

Budeme rádi, když nám napíšete, jak si Vánoce užíváte vy a co říkáte na náš výběr písniček 🙂 Klidně si playlist zdarma pusťte, ať se taky naladíte!

Přejeme Vám krásné Vánoce plné kouzelné a klidné atmosféry

Tým Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!