Dali jste si nějaké předsevzetí? Jestli ne, nebojte, stále je ještě čas. Můžete si třeba s novým rokem vylepšit pracovní koutek, začít konečně plánovat svůj čas do diáře a díky tomu být efektivnější. Že to není potřeba? Divili byste se, jak tato nepatrná změna může ovlivnit vaši inspiraci. V dnešním článku vám přinášíme několik tipů, jak si vylepšit pracovnu a přetvořit ji k obrazu svému. Tak jdeme na to!

Pracovní koutek vyžaduje minimum místa.

Stylová organizovanost jen pro holky

Vytvořte si pracovnu jen pro sebe. Pudrové barvy, bílá, zlatá – kombinace, kterou si určitě zamilujete. Začít můžete například od kalendáře nebo diáře. Všechny pracovní i nepracovní úkoly půjdou snáze vyřešit, když si je zapíšete. Je jedno, jestli preferujete diáře do kabelky, nástěnné nebo třeba stolní. U nás ve stylovém papírnictví si vyberete přesně ten, který s vámi bude ladit. Plánovací kalendáře vás příjemně potěší možností naplánovat si do nich skutečně cokoliv. Třeba nákup.

Doporučujeme to ale s holčičími barvami příliš nepřehánět. Stačí pár barevnějších doplňků, které doladíte bílými pořadači či úložnými krabicemi (to aby se vám brzy váš pracovní koutek neokoukal). Myslete také na to, že na stole musí být dostatek volného prostoru pro všechny vaše kreativní nápady! Proto volte boxy a krabice různých velikostí, které schovají to nejnutnější i nejnudnější, co na očích rozhodně mít nechcete. Na stole by také neměly chybět psací potřeby a stojánky na tužky nebo štětce. Využít můžete třeba větší kalíšek na čajovou svíčku do kterého dáte ty nejhezčí tužky nebo super neonové pastelky od Design Letters.

Nepodceňujte význam regálů a boxů s přihrádkami. Dají pracovně řád.

Ať to hezky vypadá a voní

Nezapomeňte na svíčky a difuzéry. Říkáte si, co by měla svíčka dělat na pracovním stole? Je to jednoduché. Její vůně vás naladí a udrží vaši pozornost. A při chmurných dnech zapálená svíčka zútulní prostor a plamínek zažene všechny černé myšlenky. Například takové svíčce BÆR dominuje nasládlá vůně ovocných bobulí, která připomíná svěží vůni a jemný větřík skandinávských lesů za letního odpoledne. Jen žádnou svíčku nenechávejte hořet o samotě, ať se nestane nějaké neštěstí. Jestli naopak dáváte přednost jemnější vůni, ze které vás nebude bolet hlava a ocenil by ji i chlap, tak můžeme doporučit Aroma difuzér Scandinavian Garden. Voní skutečně jemně, stále, ale přitom nevtíravě. Navíc hezky vypadá!

I organizéry mohou být stylové a krásné.

Regály a nástěnka nesmí chybět

Korková stylová nástěnka bude ideální na všechny vaše nové nápady. Pokud se rozhodnete, co chcete v letošním roce zažít, co nového se naučit, nebo co si pořídit, vystřihněte si to z časopisů, nebo si to vytiskněte a dejte na nástěnku. Bude vás to inspirovat k činům a na svá předsevzetí jen tak nezapomenete! Bude to taková vaše nástěnka přání, které se dřív či později jistě vyplní. Aby bylo na stole dost místa, zaměřte se spíše na police a regály, ve kterých si můžete pěkně vyhrát i s dekoracemi. Krásně žensky vypadá například tato – drátěná police Dusty Rose. Police je vyrobená ze železných drátů v pudrové barvě a vzadu má dvě očka pro zavěšení na zeď. Police má celkem čtyři patra,takže se můžete skutečně vyřádit při organizaci vaší pracovny.

Kovová nástěnka je netradiční, ale funkční dekorace.

Dbejte na materiály

Pokud se bojíte experimentovat s barvami nebo sdílíte pracovní koutek i s drahou polovičkou, vsaďte na dřevo, bílou a černou! Tím nikdy nic nezkazíte a vytvoříte si doma krasný pracovní koutek pro oba. Ke dřevu se skvěle hodí černobílé doplňky, sklo, kůže i kámen, které samotné dřevo oživí a dodají mu šmrnc. Držte se dvou, třech barev, které se ve vaší pracovně budou opakovat. Přidejte kožešinu, živou květinu a hned bude radost pracovat!

Spojení přírodních materiálů povznese každý prostor.

Náš tip: Milujeme papírový pytel Le Sac En Papier! Schováte do něj spoustu věcí, které nechcete mít na stole. Výborný bude na tubusy, balicí papíry, látky na roli, a jiné kreativní doplňky. Je lehký, skladný, ale má oporu. Můžete do něj schovat i polštáře nebo přehozy. Ve stejném designu si můžete pořídit i sešity, aby byla vaše pracovna sladěna k dokonalosti.

Na úložné pytle nedáme dopustit!

Ať vás vaše nová pracovna inspiruje k novým výzvám a plánům

přeje Martina a Bella Rose.

Krásné věci pro pracovní úspěchy

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!