Možná jste si už všimli, že pro Vás na e-shopu máme novou značku z Dánska: Hübsch A/S.

Tato nádherná nová značka je na trhu od září 2010, kdy společnost založili dva mladí sympaťáci: Flemming Hussak a Daniel Henriksen, kteří již dříve pracovali dlouhé roky v oblasti interiérového designu.
Oba majitelé jsou veselé povahy, proto vysvětlení názvu Hübsch je jasné. Hübsch znamená německy „krásný“ a především, v symbolu Ü je skrytý smajlík – úsměv, který vyjadřuje celkovou filozofii firmy, ta je celá zaměřena na štěstí – na šťastné zaměstnance, na štěstí, které mohou do domovů všech zákazníků přinést jejich produkty… přinést zkrátka všem trochu radosti do života.
Není tedy překvapení, že hlavním sloganem firmy je „Where hapiness lives“.
Jako jejich odběratel mohu potvrdit, že se jim to opravdu daří, protože každý rozhovor či e-mail s lidmi z Hübsch je opravu veselý, optimistický a vždy mi rozveselí celý den! 🙂 Jsou zkrátka veselá povedená partička a velmi jim fandíme!
Hübsch nabízí unikátní interiérové doplňky, dekorace a nábytek ve skandinávském stylu.
Všechny produkty jsou navrženy v Dánsku, výroba potom probíhá na Dálném východě, ovšem po důkladném zajištění nejlepších možných podmínek pro místní zaměstnance i pro životní prostředí. Firma je neustále v úzkém kontaktu s místními dodavateli. U zboží je kladen důraz na detail, na precizní provedení a kvalitu.
První kolekci Tendencies představili na zahraničních veletrzích na jaře 2011 a tato kolekce měla obrovský úspěch. Aktuální podzimní kolekce Occasions je právě v prodeji a jsme potěšeni, že v Bella Rose jsme se stali exkluzivním internetovým prodejcem této značky. Proto Vám již nyní můžeme nabídnout z této nádherné kolekce vybrané kousky:

http://www.bellarose.cz/vyrobce/hubsch/
Nabídku budeme postupně rozšiřovat a už teď se těšíme na novou kolekci! O této značce Vám jistě napíšeme na blogu více, zatím alespoň několik fotografií pro inspiraci:


Jak se Vám Hübsch líbí? 🙂

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!