Spolu s jarem přichází nejen teplejší počasí a zelenající se stromy, ale také svěží dávka inspirace a především – novinky z autorské kolekce Bella Rose. Další z našich nápadů se nám podařilo přetvořit v realitu, a tak se spolu s vámi můžeme radovat z dalších kousků, které pomohou vykouzlit tu nejkrásnější atmosféru v našich domovech.

Pojďte s námi prozkoumat všechny novinky z řady hrnečků se zlatou linkou, sklenic na víno a roztomilých washi pásek. Zamilujete si je nejen pro jejich upřímné nápisy a originální design, ale také pro samozřejmost, s níž je budete rádi používat den co den.

hrnek se zlatým okrajem
Někdy stačí malý krok k tomu, abyste se vydali na velké dobrodružství!

Hrnečky se zlatým okrajem a novými nápisy

Že vás zatím naše autorské porcelánové hrnečky nechaly chladnými? Přidali jsme několik dalších českých i slovenských nápisů, z nichž si určitě vyberete ten nejvýstižnější. Hrnky ve vteřině vykouzlí úsměv na tváři a zvednou náladu v jakékoliv situaci, od upršeného rána až po odpoledne plné uklízení.

Nízké hrnečky se zlatou linkou jsou vyrobené v Česku, jejich kvalita a precizní provedení je proto samozřejmostí. Jejich tvar padne tak akorát do rukou, které poránu zahřeje teplým čajem nebo odpoledne horkou kávou. I tentokrát jsme spojili síly s nadanými českými tvůrci, jako například krasopiskou Zuzkou Bártíkovou alias Flatwhite lettering, z jejíhož pera pochází například nápis s hvězdičkami Jdi za svým snem.

hrneček s nápisem

hrneček pro páry
Některé hrnečky navíc zdobí malé srdíčko uvnitř. Nahlédněte!

Hrnek pro maminku i tatínka

Tentokrát si z našich nápisů vyberou nejen milovníci hygge atmosféry, ale také ti, kteří hledají dárek pro maminku i tatínka. A pokud potřebujete tu a tam připomenout, že úklid počká, nebo že je ten správný čas dát si pauzu, svého favorita mezi porcelánovými hrnečky rozhodně najdete.

hrnek se zlatou linkou

hrnek se slovenským nápisem

Sklenice na víno, které vám naordinují pauzu

Po náročném pracovním dni, velkém jarním úklidu nebo psaní úkolů s dětmi si zasloužíte jediné: skleničku dobrého vína a dlouhou pauzu! Nalejte si své oblíbené víno do autorské skleničky z naší kolekce a připomeňte si, že odpočinek je stejně důležitý, jako plnění povinností.

Sklenice na víno budou také krásnou pozorností pro každou maminku, kamarádku, sestru nebo manželku, které připomenou, že je čas vydechnout, a navíc budou krásným kouskem do kuchyně.

skleničky na víno s nápisem

Narozeniny, svatba i výročí. Zabalte dárečky do Bella Rose papíru!

Víme, že společné okamžiky s rodinou a přáteli jsou v životě důležité. Zvlášť, pokud se setkáte při příležitosti důležitých událostí, oslavách úspěchů nebo třeba oslavy narozenin. Užijte si tyto chvíle naplno a udělejte svým blízkým radost malou pozorností, která vykouzlí úsměv už při samotném rozbalování. Stačí použít balicí papír se vzorem eukalyptu, který vznikl v hlavách týmu Bella Rose.

Vzor eukalyptu je krásně jemný a elegantní, bude se proto hodit pro jakéhokoliv oslavence i rozmanité příležitosti. Ať už potřebujete zabalit svatební dar nebo pozornost ke Dni matek, křídový balicí papír bude vždy správnou volbou.

balicí papír s eukalyptem

Papírové washi pásky s autorskými motivy

Patříte mezi kreativce, kteří propadli kouzlu průsvitných papírových pásek, které lze opakovaně nalepovat a trhat bez pomoci nůžek? Pak pro vás máme skvělou zprávu. V nové kolekci Bella Rose totiž najdete hned 9 nových autorských motivů, které jsme pro vás vybrali tak, abyste je mohli využít při různých příležitostech: od balení dárků až po zdobení diáře.

I v případě washi pásek jsme vsadili na české ručičky a využili talent výtvarnice MyynyMankai Paper, která pro nás namalovala několik roztomilých vzorů, s nimiž si můžete ozdobit, cokoliv vás napadne. Páska Hygge bude ideální pro všechny milovníky krásné atmosféry, zatímco roztomilé balonky vnesou svátečního ducha do každého narozeninového přání.

autorské washi pásky
Roztomilé washi pásky z kolekce Bella Rose, které ozdobí diář i dárečky.

washi pásky

Věříme, že si naše novinky zamilujete stejně, jako my, a že vám pomohou doma navodit tu správnou pohodovou atmosféru. Ostatně, k tomu byly stvořené!

Pohodové jarní dny a šálek dobré kávy vždy po ruce vám přeje
Michaela a Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!