Exkluzivně pro Vás máme horké zprávy o nové kolekci značky Green Gate pro sezónu podzim/zima 2010!

V kolekci najdeme několik nových vzorů a barev, například vínová barva, která je součástí barevných květinových vzorů, ale je použita i v kombinaci s tradičními puntíky či proužky, nový úžasný vzor je v podobě malých hvězdiček na jednobarevném podkladu. Samozřejmě nebudeme ochuzeni ani o nový romantický vzor v podobě drobných květinek, který je dokonce ve dvou variantách: na bílém i modrém podkladu. Nádhera!
Podzimní kolekce 2010 přináší mnoho novinek – nové vysoké hrnečky bez ouška, pečící misky různých tvarů i velikostí, nový vzhled broušených sklenic, cukřenky s otvorem pro lžičku (konečně jsme se dočkali cukřenky ve vzoru Spot Red!), úžasné etažéry a další …
Za zmínku jistě stojí i podařené vzory plechových dóz, nový vzor termosky (kterou v mrazivých zimních dnech určitě oceníme) a rozkošné papírové košíčky nebo tácky na pečení. Mnoho z nás potěší , že v kolekci pokračují oblíbené budíčky – nově také v červené barvě!
Vánoční atmosféru samozřejně doplňuje i několik kousků originálních ozdob na stromeček, nádherné balící papíry a stužky.
Zkrátka Green Gate opět nezklamal a my se moc těšíme, až budou novinky skladem!
Těšíte se také? 🙂


Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!