Dánská značka Falby je rodinná firma, kterou založili Karin Falby a Anker Falby Mogensen. Manželé se interiérovému designu věnovali už dlouhá léta a dlouho toužili spojit práci se svým hobby.
Vznikla tedy značka Falby a postupně se do rodinného byznysu zapojila po studiích i jejich dcera Sara, která je nyní zodpovědná především za firemní PR a komunikaci, ale často se se svojí maminkou – hlavní designérkou Falby – podílí i na podobě nové kolekce (mimochodem Sara je velmi sympatická slečna, která mne během chvilky přesvědčila o vynikajícím citu pro barvy a jejich kombinace!).
Hlavní produktové řady jsou porcelán, bytový textil a melamin, v každé kolekci je kladen důraz na barevné prvky, hravost a vytváření kontrastů.

Různé barevné vzory a barvy se dají mezi sebou úžasně kombinovat a ty nejlepší kontrasty získáte ze zdánlivě nesourodých vzorů – zde je právě Falby tak nádherně rafinované: romantická kytička na latte hrnečku a moderní různobarevný proužek na druhém? Nenechte se zmást- pokud je dáte vedle do sebe, máte zde barevně sladěnou dvojici! Barevná kytička je totiž složená ze stejných odstínů jako mají barevné proužky! Úžasné že?:-)

Postupně se tedy tato začínající značka stává ve Skandinávii (a nejen tam) velmi oblíbenou a mnozí z Vás ji už jistě znáte ze severských nebo českých blogů;-)
Fandíme této mladé nadějné značce, a proto jsme i my přidali na e-shop vybrané produkty z jejich aktuální kolekce! Vybírat můžete zde: Falby

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!