Designové doplňky do bytu udělají v interiéru výjimečnou atmosféru s naprostou spolehlivostí. Pokud hledáte svůj kvalitní kousek skandinávského designu, který by zdobil váš obývací pokoj, ložnici nebo kuchyni, pojďte se seznámit s trojicí designových značek, které jsme nově zařadili k nám, na police Bella Rose. Eva Solo vás potěší sofistikovaným designem do kuchyně, podobně jako konvice Stelton, zatímco u DBKD si zamilujete minimalistické velikonoční dekorace.

Legio Nova Eva Solo
Nádobí kolekce Legio Nova od značky Eva Solo je minimalistickou ikonou už řadu let.

DBKD: Střídmý design s hravou myšlenkou

Značka DBKD oslovila naše nákupčí jarními a velikonočními dekoracemi, které jsou jak roztomilé, tak minimalistické. Jednoduchý design a střídmé barvy doplňuje nápadité pojetí, které se u vás bude na Velikonoce těšit oblibě každého koledníka. Značka se všeobecně zaměřuje zejména na výrobu designových váz a květináčů, zřejmě proto, že se jako taková zrodila v květinářství.

Základním stavebním kamenem DBKD jsou zemité, neutrální barvy a jemné linie, díky nimž se jednotlivé kousky dobře kombinují jak mezi sebou, tak s ostatními doplňky.

Velikonoční dekorace DBKD

Velikonoční dekorace DBKD

Velikonoční dekorace DBKD
Velikonoční dekorace DBKD jsou zkrátka roztomilosti s minimalistickou tváří.

Eva Solo: Doplňky do domácnosti s designovou duší

Dánská značka Eva Solo vnese do vaší domácnosti kapku luxusu, který si můžete vychutnávat den co den. Její designové doplňky jsou totiž určené ke každodennímu používání, jsou maximálně funkční a praktické a usnadní vám běžný život se vším všudy. Od mytí nádobí až po podávání společné večeře. Ostatně, Eva Solo a její design tým v tom má již víc než stoletou praxi!

Vybrat si u nás můžete z širokého spektra designových doplňků pro stolování i kuchyňského náčiní. Nejznámější kolekcí Eva Solo je Nordic Kitchen, která se vyznačuje severskou elegancí a velmi kvalitními materiály. Z hlediska designu minimalističtější řada Legio Nova pak zaujme především milovníky moderního pojetí porcelánu.

Rozmanité produkty této zkušené značky spojuje myšlenka inovace, designu a praktičnosti, stejně jako jejich mnohá světová ocenění, mezi něž patří například známá Red Dot Award. Eva Solo má zkrátka designové doplňky, které vás potěší se vším všudy.

eva soloeva solo doplňky do kuchyně

eva solo nádobí
Hliníkové nádobí Nordic Kitchen ocení každý šéfkuchař. I ten domácí!

Stelton: Když design nepřevyšuje funkčnost

Inovativní dánská značka Stelton určuje trendy interiérového designu už více než 60 let. Neklade důraz jen na minimalistický design, ale i na prvotřídní kvalitu a maximální funkčnost svých výrobků. A výsledek je dokonalý. Jistě vám neunikly ikonické konvice, rychlovarné, filtrační ani termo, které spadají do kolekce EM77. Tu pro značku navrhl Erik Magnussen a už desítky let se tento příklad užitného designu těší velké oblibě.

Základní barvy a jednoduché linie se v rukou zkušených designérů mění ve skutečně jedinečné doplňky, jež jsou ve světě interiérů naprostou ikonou. Ať už se zamilujete do malých kuchyňských spotřebičů Stelton nebo do minimalistických termohrnků z kolekce To Go Click, jejichž otvírací mechanismus získal cenu Red Dot Award, můžete si být jisti, že získáte společníka na dlouhá léta.

Konvice stelton

stelton

stolování stelton

Cestovní termohrnky Stelton si navíc podaly ruce s další ikonou, švédskými skřítky Muminky, a vytvořili tak společně kolekci Moomins, kterou si zamilují děti i dospělí.

Stelton Moomins
Cestovní termohrnky Stelton Moomin jsou roztomilou designovkou, kterou si zamilujete.

Líbí se vám novinky, které už se u nás v Bella Rose těší, až vám zpříjemní každodenní chvilky pohody? Ať už jste propadli roztomile minimalistickému kouzlu zajíčků a ptáčků DBKD, elegantním doplňkům do kuchyně Eva Solo nebo nadčasové ikoně Stelton, věříme, že si u každé z nich najdete, co je vašemu srdci blízké.

Pohodové dny plné krásných myšlenek a designových kousků vám přeje
Míša & Bella Rose

Designové doplňky můžete kombinovat třeba i s těmito kousky:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!