Jen se nedělejte. I vy jste se jako malí určitě nemohli dočkat 1. června, těšili jste se, co vám rodiče při takové příležitosti donesou za dáreček nebo kam vás naopak vezmou na výlet. Myslete proto i na svá dítka, udělejte jim radost a oslavte s nimi Mezinárodní den dětí, jak se sluší a patří!

Zahradní oslava

Vzhledem k nádhernému počasí se jako nejlepší způsob oslavy Mezinárodního dne dětí nabízí dětská zahradní párty. No řekněte, kde se děti vyřádí víc, než venku? Chopte se proto pořádání oslavy, domluvte se s ostatními maminkami, pozvěte dětské hosty a přichystejte těm malým uličníkům nezapomenutelnou párty!

Udělejte dětem na Den dětí radost!
Udělejte dětem na Den dětí radost!

Co na takové zahradní oslavě u příležitosti Mezinárodního dne dětí nesmí chybět? Kromě hostů a dobré nálady jsou to také veselé dekorace, jako třeba girlandybarevné světelné řetězy. Hlavní je ale občerstvení – ovocná limonáda ve stylové skleněné nádobě s kohoutkem, kterou si tak děti mohou snadno natočit do hravých skleniček, sladké i slané dobroty servírované na praktickém papírovém nádobí, a taky zmrzlina. Hodně zmrzliny! Pokud by vám nestačila ta opravdová, můžete dětem upéct sušenky, které jako zmrzlina vypadají – stačí vám k tomu šikovné vykrajovátko. A aby se děti nenudily, spojte oslavu s nějakou dobrodružnou aktivitou. Co třeba hledání pokladu?

Ze stylové nádoby chutná limonáda o to lépe
Limonáda natočená ze stylové nádoby chutná nejlépe!

Výlet do ZOO

Pokud bydlíte v bytě a nemáte k dispozici zahradu, kde byste oslavu Dne dětí mohli uspořádat, nezoufejte. Není totiž nic jednoduššího, než děti naložit do auta a vyrazit s nimi do zoologické zahrady! Ty mívají u příležitosti Mezinárodního dne dětí připravený zábavný program pro malé i velké, takže o plán na celý den máte postaráno. Už stačí jen zabalit svačinu do stylové krabičky a můžete vyrazit!

Hrošík ze ZOO od dánské značky Maileg
Hrošík ze ZOO od dánské značky Maileg

Zmrzlina, ta nikdy nezklame

Jste časově vytížení, ale i tak byste chtěli dětem aspoň nějak udělat radost? Osvědčenou klasikou (nejen na Den dětí), je zmrzlina. Ta těm malým nezbedníkům udělá radost prostě vždycky! A je jedno, jestli bude točená, kopečková a nebo v podobě ovocného poháru v cukrárně. Když však zrovna na Den dětí na zmrzlinu nebude počasí, můžete je vzít třeba do restaurace na pizzu. Zaručujeme vám, že ta dětem zmrzlinu téměř vynahradí.

Vezměte děti na lahodnou zmrzlinu!
Vezměte děti na lahodnou zmrzlinu!

Drobnost pro radost

Nezapomeňte ale ani na dáreček! Ten dětské dušičce udělá radost vždycky. Jak nejlépe vykouzlit dětem úsměv na tváří vědí dost dobře například v Holandsku. Důkazem jsou roztomilosti od značek A Little Lovely CompanyEEF Lillemor, které můžete nově najít i na Bella Rose. Hravé batůžky na cesty nebo rozkošné noční lampičky různých tvarů a barev vaše dítka naprosto dostanou!

Noční lampička vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti
Noční lampička vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti

Jak na děti ví i dánská značka OYOY. Až váš syn nebo dcera spatří hračku-polštářek v podobě roztomilé žirafy nebo ledního medvídka, bude to láska na první pohled. Přes den bude zvířátko jejich nejlepším kamarádem a v noci zase statečným ochráncem.

Hravé doplňky pro děti od OYOY
Hravé doplňky pro děti od OYOY

Abychom udělali radost i vám, rodičům, připravili jsme pro vás při příležitosti Mezinárodního dne dětí slevu 20% na celou dětskou kategorii, kterou můžete využít až do pondělí 29. května. A aby toho nebylo málo, na našich facebookových stránkách si s námi můžete dokonce i zasoutěžit! Stačí se s námi podělit o slovíčko, které jste jako malí komolili (nebo které komolí vaše děti). Své novotvary můžete psát do komentářů na Facebooku až do neděle 28. května. Pokud byste se náhodou styděli, na obrázku níže se můžete inspirovat i našimi „výtvory“.

V pondělí 29. května vybereme tři nejoriginálnější zkomoleniny, jejichž autoři se mohou těšit na roztomilé ceny, kterými mohou na Den dětí obdarovat svá dítka. No nezní to lákavě?

Zasoutěžte si s námi o roztomilé ceny!
Zasoutěžte si s námi o roztomilé ceny!

Příjemné nakupování, hodně zábavy při soutěžení a krásně strávený Den Dětí přeje Aneta & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!