Konečně je tu podzim, moje nejoblíbenější období. Vždycky jsem si ho užívala na maximum. S kamarádkou ho máme spojené s procházkami po Praze a s naším povídáním s kávičkou v ruce. Jooo, kde jsou ty časy… Teď obě posloucháme štěbetání našich dětí a kávu pijeme většinou studenou.

Víte, co na podzimu miluji nejvíce? Ty barvy! Jak se všechno mění skoro k nepoznání, ze zelené se stává hnědá a hořčicová, všechno dostává naprosto nový kabát. A ačkoliv se všechny ty barvy po chvilce ztratí, zbarvené listí opadá, pro mě je podzim tím nejhezčím obdobím.

A tak když jsem přemýšlela, jak pojmout můj nový styling, bylo mi hned jasné, v jakých barvách se to celé ponese a jaké téma bude mít – kávička a příjemné posezení, vlastně spíš lenošení. Proto jsem si pro stylingu vybrala náš obývák a naši pohovku, kde trávíme asi nejvíce času. Přes den to tu vypadá jako v herně, ale večer se tu chumláme do deky a užíváme si podzimní večery.

Podzimním trendem se staly odstíny zlaté (mosazné) a jantarové, proto jsem si je vybrala i k nám. Když jsem uviděla lněný pléd Stonewash Yellow, nemohla jsem odolat. Ten odstín je skutečně dokonale podzimní a navíc se skvěle kombinuje s dalšími barvami. Umístila jsem ho na kulatý koš Natural Vietnam (kam ho můžete odkládat, pokud do něj nejste zrovna zachumlaná) a doplnila jsem ho tou nejhebčejší tibetskou ovčí kožešinu, kterou jsem kdy v životě držela v ruce.

Hnědou barvu jsem pak použila i pro další doplňky. Pro mě je jednoduše symbolem podzimu. Zároveň se musím přiznat ke své lásce ke korku a myslím, že i ten se k podzimu dokonale hodí. 
V tomto případě se navíc korkový podnos Dark Cork perfektně trefil do barvy kožešiny. Použila jsem ho jako tácek, na kterém si servíruji svou oblíbenou kávu s velkou spoustou mléčné pěny. Odpolední kávu si vždycky nejradši vychutnám z velkého hrnečku. Poslední dobou jsem si oblíbila kropenatý hrneček Sui White/Brown. K hrnečku samozřejmě patří i keramická lžička Sui se stejným designem a jako cukřenka mi posloužila tajemně šedo-hnědá skleněná dóza Glass Grey.
S dětmi je toho času opravdu málo. Téměř nikdy si svou kávu nevychutnám celou, ale každá čtvrt hodinka se počítá. Přesýpací hodiny Hourglass 15min mi dávají jasně najevo, kdy je konec pauzy a je potřeba něco dělat.:-)
A když už mě nečekají žádné domácí práce, zakončím svůj „coffee break“ péčí o ruce. Krém na ruce Cotton haze od mé oblíbené dánské značky Meraki je tak pokaždé mou oblíbenou tečkou za tímto pohodově stráveným časem.

Meraki má nejen stylové obaly, ale hlavně čistě přírodní a krásně voňavou kosmetiku. Neodolala jsem ani prostorovému parfému Fig s nasládlou vůní fíků. Spolu s kulatou krabičkou Dark Cork tvoří dokonale vyladěný podzimní pár, co říkáte?

Ke správnému podzimnímu lenošení patří i nějaká dobrá knížka nebo časopis. A kam je po dočtení odložit? No přeci do kovového stojanu! Luxusní zlatavý stojan na časopisy Shiny Brass je spolu s kovovým obalem na květináč Brass Finish v již zmiňované trendy barvě tohoto podzimu. A abyste na tu knížku dobře viděli a nekazili si oči, je dobré mít po ruce stolní lampu Club Black, která do vašeho útulného podzimního bytu vnese trochu severského minimalistického nádechu.
A jaká je moje rada na závěr? Najděte si chviličku jen sami pro sebe, pohodlně se usaďte do sametových polštářků, přikryjte se bavlněným přehozem a užívejte si ty nejkrásnější podzimní chvilky.
Za tým Bella Rose přeje spoustu krásných podzimních dnů Tereza.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!