Včera jsem u nás doma měla na pracovní poradě naši externí kolegyňku Katku, které se stará o tvorbu našich newsletterů, různých článků, soutěží apod a dostala jsem od ní jako dárek tuto překrásnou jarní kytičku.
Jsem z ní nadšená, celý den mi vylepšuje náladu! Má tak krásné barvy, že mám opravdu pocit, jako bych měla jaro přímo u nás doma. A ta vůně! Navíc tyhle barvičky dokonale oživí náš jinak barevně decentnější interiér. Kačko, ještě jednou moc děkuji, mám z ní velkou radost!

Když jsem fotila kytičku, nedalo mi to nevyfotit ještě pár dalších drobností, kterými jsem si v poslední době udělala radost. Na podnose mi přibyl hyacint v novém typo hrnečku od Design Letters, což je nová značka v našem e-shopu Nordic Day. Mám tyto hrnečky s písmenky moc ráda, je skvělé z nich skládat celé nápisy. Já mám připravená na jarní cibuloviny písmenka SPRING, ale teď jsem musela vzít jako první A, abych potěšila svoji dcerku Anetku 😉

Na stůl jsem „nutně“ potřebovala na ovoce nějakou větší mísu a tahle Triangle od House Doctor byla jasnou volbou. Baví mě. Je vzdušná, jiná, originální a přitom není nijak výrazná a nechává vyniknout spíš ovoce než sebe samotnou, takže to na stole dělá fakt pěkný efekt.

No a poslední radostí byl malinký nenápadný svícínek od Tine K, který ale ve skutečnosti není vůbec nenápadný, naopak je nádherně výrazný a strhne na sebe všechnu pozornost. Je skleněný, potažený zvenku recyklovaným papírem s jemnou kresbou lístku a vypadá moc hezky a něžně, když v něm svítí svíčka.
Já si na svícínkách všeobecně dost „ujíždím“, což jste si určitě už všimli 🙂 Líbí se mi jich strašně moc a nikdy si nemůžu vybrat… takže jsem vděčná za nápad pořídit si velký tác na stůl, kde si je od té doby můžu skládat pěkně všechny k sobě a různě obměňovat podle nálady, ročního období nebo trendů.

Tak, to je dnes z novinek u nás vše. V práci nám na sklad právě doručili 25 palet Ib Laursen a dalších 20 z Bloomingville a Madam Stoltz, tak mi něco říká, že o novinky toto jaro opravdu nebude nouze 🙂

Přeji vám krásný den a užijte si nadcházející víkend.
Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!