Skleněné bytové doplňky jsou velice dekorativní a současně praktické. Skvěle se kombinují s dalšími materiály a barvami. Chcete vědět jak? Inspirujte se v našem článku.

Každý večer – ať už doma nebo venku, vždy nádherně zpříjemní skleněné svícínky. Jsou krásnou dekorací samy o sobě, ale když se v nich zapálí svíčka, začnou se dít doslova divy. Během chvilky Vás světlo svíček okouzlí natolik, že zapomenete na všechna Vaše trápení a starosti všedních dní.

IB LAURSEN / Džbánek Glass 750 ml
V horkých letních dnech je obzvlášť potřeba myslet na doplňování tekutin. Připravte si Váš oblíbený nápoj do krásného džbánu a budete mít dostatek pití vždy po ruce. Vodu nebo ledový čaj ve džbánu můžete ochutit plátky citrónu či limetky a získáte výborný osvěžující nápoj.

Nápoje budou skvěle chutnat například ze skleniček zdobených výbrusy ve tvaru lístečků, milovníky romantiky zaručeně okouzlí skleničky s barevným romantickým vzorem nebo dekorem bílé krajky. Originální jsou skleničky na vodu, kdy na každé z nich je nějaký zajímavý text o vodě. Na své si přijdou také milovníci jemných i výrazně barevných skleniček. Stačí si jen vybrat.

 

Během parných dnů také báječně osvěží čerstvé ovoce. Skvěle se bude vyjímat na skleněných talířích. Na talířích ze skla budou vypadat neodolatelně i jiné dobroty jako chlebíčky, jednohubky nebo třeba nepečený ovocný dort.

Pokud rádi něco uzobáváte, určitě Vám přijdou vhod skleněné misky v různých velikostech na oříšky, krekry, sušenky a podobně.

 

Ve skleněných vázičkách se budou vyjímat čerstvé květiny, nejlépe vlastnoručně natrhané při procházce na rozkvetlé louce.

 

Bytové doplňky ze skla najdou své místo v každém interiéru. Jsou nadčasové a jen tak se neokoukají.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!