Pro milovníky romantického vintage stylu máme překrásné novinky, které báječně oživí Váš domov.

Bytové doplňky ve vintage stylu doladí každý interiér.

V jídelně či kuchyni se bude skvěle vyjímat kovový etažér, který je jako vystřižený z francouzského venkova. Kombinace kovu a skla je prostě neodolatelná.

 

Chic Antique / Kovový etažér French

Nádherným kouskem do interiéru je zinkový džbán v antik provedení s výraznou imitací patiny. Ve stejném stylu v naší nabídce najdete i květináče ve tvaru kyblíku nebo košíku. Díky dřevěnému madlu je snadno přemístíte. Určitě si je zamilujete. Květinám to v nich bude ohromně slušet!

Chic Antique / Zinkový džbán French 29cmChic Antique / Zinkový box FrenchChic Antique / Zinkový květník French

Je tady podzim, dny se zkracují, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po nějakém pěkném vnitřním osvětlení.

Výraznou dominantou každého interiéru se stane nádherný kovový lustr zdobený skleněnými a plastovými krystalky. Jistě zaujme i každou Vaši návštěvu.

 

lustr

Trendy nástěnné svítidlo z bílého kovu zdobené korálky a krystaly z kvalitního čirého plastu v kombinaci s krystalky skleněnými bude nádherné v hale, na chodbě nebo třeba v ložnici.

 

Chic Antique / Nástěnné světlo Crystals

Dlouhé večery přímo vybízí k romantickému posezení při svíčkách. Kouzelný svícen s efektem postříbřeného skla a s výraznou patinou bude krásnou ozdobou na odkládacím stolku, nábytku, okenním parapetu nebo třeba na svátečním stole.

Elegantní skleněný svícen na nožce se stříbrnou patinou ve tvaru zvonu se báječně hodí nejen na klasickou, ale i plovoucí svíčku.

 

Chic Antique / Skřipec na svíčku AntiqueChic Antique / Svícen na nožce Silver glass 19 cmChic Antique / Svícen Antik tern 17 cm

 

Jednoduchý zinkový svícen s praktickým skřipcem na svíčku najde své místečko v každém interiéru. Svíčky v cenově výhodných baleních po šesti kusech v různých barvách najdete na tomto místě.

 

led

Užijte si příjemné večery při svíčkách i s dětmi. Pokud jsou Vaše děti malé, jistě uvítáte kvalitní svíčky s LED diodou. Tyto svíčky vypadají úplně stejně jako svíčky klasické, dokonce vydávají stejné světlo. Jsou vyrobeny z vosku a zdobí je nádherné prořezy ve stylu krajky.  

 

Spoustu dalších romantických bytových doplňků najdete například zde. Věříme, že každý si najde něco, co bude jeho srdci nejbližší.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!